REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ludzie zaczęli wynajmować detektywów, żeby sprawdzić wierność partnerów. Powód? Program Netfliksa

Randkowe reality show Netfliksa "Love Never Lies" napędziło pracy agencjom detektywistycznym. Jak to możliwe? Program, w którym bohaterowie badani są wykrywaczem kłamstw, by sprawdzić prawdomówność partnera sprawił, że od miesiąca agencje detektywistyczne w Polsce przeżywają ogromne zainteresowanie kobiet. Panie chcą dowiedzieć się, czy ich ukochani są im wierni. Taka sytuacja zaskoczyła samych detektywów.

13.02.2024
14:05
Detektywi Love Never Lies
REKLAMA

W ubiegłym roku premierę na Netfliksie miał program "Love Never Lies", w którym to pary biorące udział w show zostały przebadane wykrywaczem kłamstw, w celu sprawdzenia prawdomówności partnera lub partnerki. Program spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, iż w styczniu tego roku premierę miał 2. sezon "Love Never Lies".

REKLAMA

Więcej o programach randkowych czytaj w Spider's Web:

Agencje detektywistyczne przeżywają oblężenie. Wszystko przez show Netfliksa "Love Never Lies".

Na popularność show złożyła się zapewne nie tylko sama oryginalna formuła programu, lecz również liczne dramy, którymi raczyli nas uczestnicy "Love Never Lies". Choć program może się podobać lub nie, od miesiąca agencje detektywistyczne przeżywają dość mocne zainteresowanie kobiet, chcących sprawdzić wierność swoich partnerów. Choć takie zainteresowanie zazwyczaj miało miejsce w okolicach Święta Zakochanych, w tym roku przyszło wcześniej, a co najważniejsze, jest znacznie większe.

Love Never Lies zwiastun

Sama jestem taką sytuacją zaskoczona, ale jesteśmy pytani np. o to, czy jako detektywi dysponujemy wykrywaczem kłamstw, by zweryfikować czy mąż czy narzeczony mówi prawdę - wyjaśnia detektyw Małgorzata Marczulewska.

Zdaniem detektywów zainteresowanie wykrywaczem kłamstw to zasługa randkowego reality show Netfliksa. Małgorzata Marczulewska zauważa, że telewizja od zawsze działała na wyobraźnię ludzi, a sytuacja, gdzie inspirują się popularnym programem, nie jest czymś wyjątkowym. Nie mniej jednak skala zainteresowania jest dla agencji detektywistycznych mocno zaskakująca.

W ostatnim miesiącu miałam kilka próśb o zweryfikowanie relacji między żoną czy mężem z koleżanką z pracy, kilka próśb o to, by sprawdzić czy mąż lub żona mają konta na portalach randkowych. Oczywiście te sprawy można traktować jako analogiczne do codziennego życia, ale jednocześnie pokrywają się z historiami bohaterów programu Netfliksa

zdradziła detektyw Małgorzata Marczulewska.

Detektywi z zasady nie prowadzą badania wariografem rzekomych niewiernych

Detektyw zdradza, że choć ludzie pytają biura o wykrywacz kłamstw, detektywi z zasady nie prowadzą badań wariografem. Zabawa w Netfliksa może skończyć się rozczarowaniem lub ciężkim kryzysem w związku – uczula Małgorzata Marczulewska.  Według detektywów, co zresztą jest bardzo słuszną uwagą, wszelkie wątpliwości w związku i podejrzenia zdrady, należy wyjaśniać przede wszystkim szczerą rozmową.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA