REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tego się nie spodziewaliście - Macaulay Culkin wraca jako Kevin!

"Kevin sam w domu" tradycyjnie, jak co roku, zagości w naszych odbiornikach w Wigilię Bożego Narodzenia. Już teraz możecie jednak zobaczyć Macaulaya Culkina w swoistym sequelu tego filmu, który dość niespodziewanie wylądował właśnie w sieci.

18.12.2015
17:54
Tego się nie spodziewaliście – Macaulay Culkin wraca jako Kevin!
REKLAMA
REKLAMA

"Kevin sam w domu" to film familijny, nikt więc nie zastanawia się, jakie skutki miał dla psychiki ośmioletniego chłopca fakt, że cała jego rodzina o nim zapomniała i wyjechała bez niego na tydzień, zmuszając go do rozprawienia się z dwoma włamywaczami przy użyciu dość sadystycznych metod. A te były - jak się okazuje - katastrofalne. W pierwszym odcinku internetowego serialu ":DRYVRS" Macaulay Culkin powraca w swojej najsłynniejszej roli, by po 25 latach opowiedzieć o tym, jak zniósł te traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa.

REKLAMA

Wyszło to naprawdę zgrabnie i zabawnie. Tym bardziej, że sam Macaulay Culkin miał swego czasu - w dużej mierze właśnie przez film "Kevin sam w domu" - sporo problemów osobistych. Nie udało mu się udźwignąć ciężaru sławy i popularności, przez co zatracił się w używkach i na niemal dwie dekady zniknął z ekranów. W tym dwuznacznym, pilotażowym odcinku ":DRYVRS" Culkin pokazuje sporo dystansu do siebie i autoironii, dowodząc chyba, że na dobre uporał się już z przeszłością.

"Kevin sam w domu" po raz kolejny będzie w tym roku emitowany przez telewizję Polsat w Wigilię Bożego Narodzenia. Początek o godzinie 20.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA