REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Margot Robbie zaskoczyła swojego fana. Wzruszające nagranie stało się hitem sieci

Margot Robbie triumfuje w filmie "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig. Australijska aktorka jest teraz na topie, a ostatnio zaskoczyła swoich fanów nietypową umiejętnością. Nagranie szybko stało się viralem i poruszyło fanów aktorki na całym świecie.

26.07.2023
15:12
Margot Robbie
REKLAMA

Margot Robbie jest teraz na ustach wszystkich za sprawą filmu "Barbie", gdzie zagrała rolę główną. Film gromadzi oczywiście widzów na całym świecie, natomiast sama Margot bierze udział w licznych spotkaniach z wielbicielami.

REKLAMA

Margot Robbie zaskoczyła nietypową umiejętnością. Tym gestem zyskała jeszcze więcej fanów.

Do sieci trafiło właśnie nagranie ukazujące jeden z nieznanych wcześniej talentów Australijki. Jak się okazuje, gwiazda "Barbie" świetnie zna język migowy, w którym rozmawiała z jednym ze swoich fanów. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie, gdzie widać, jak Robbie rozdaje autografy swoim wielbicielom.

W pewnym momencie zostaje zaczepiona przez jednego z fanów, wręczając jej kartkę papieru, która przypomina ściągawkę z języka migowego. Odpowiada: "ja to znam", po czym wchodzi w konwersację z głuchoniemym fanem, używając oczywiście języka migowego.

REKLAMA

"Skradła moje serce. Jest piękna wewnątrz i na zewnątrz"

Ten gest z pewnością przysporzył Margot jeszcze więcej fanów na całym świecie. W komentarzach można było przeczytać liczne komplementy fanów w stronę Robbie, którzy chwalą ją nie tylko za znajomość migowego, ale również za empatię w stosunku do niepełnosprawnych osób. Jest taka słodka, na pewno sprawiła, że ten mężczyzna poczuł się komfortowo - piszą. Skradła moje serce, jest piękna na zewnątrz i wewnątrz - dodają.

Tymczasem Margot kradnie serca w najnowszym kinowym hicie "Barbie", który już w pierwszych dniach od premiery stał się hitem. Barbie grana przez Margot przeżywa kryzys egzystencjalny i myśli o śmierci. Produkcja w reżyserii Gerwig ma bardzo mocno feministyczny wydźwięk, lecz spodoba się nie tylko kobietom.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA