REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Margot Robbie musi kochać gry, również planszowe. Aktorka zrobi film „Monopoly”

Margot Robbie angażuje się ostatnimi czasy w bardzo ciekawe projekty. W zeszłym roku zagrała w głośnym filmie „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig. O tej produkcji bardzo dużo mówiło się w sieci jeszcze przed oficjalną premierą. Robbie na aktorstwie jednak nie poprzestaje. Niedawno dowiedzieliśmy się, że wyprodukuje tytuł „Monopoly”.

11.04.2024
10:06
Powstanie film Monopoly, Margot Robbie
REKLAMA

Aktorka ma własną firmę producencką – LuckyChap. Jeszcze chwilę temu widzowie otrzymali informację, że to właśnie we współpracy z nią powstanie film oparty na kultowej grze „The Sims”. Prawa do ekranizacji zostały już nabyte, jednak na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądał potencjalny zarys fabuły. Electronic Arts ma brać czynny udział w całym procesie. Za kamerą najprawdopodobniej pojawi się Kate Herron, reżyserka znana głównie z takich produkcji, jak „Loki”, „Sex Education” i „The Last of Us”. Margot Robbie na tym pomyśle nie poprzestaje. Teraz wiemy już, że kolejnym krokiem w stronę gier, tym razem planszowych, będzie zrealizowanie filmu na podstawie kultowego Monopoly. Trzeba przyznać, że jest to koncepcja dość odważna, ale może ostatecznie okazać się czymś naprawdę wartym uwagi.

REKLAMA

Margot Robbie stworzy film inspirowany grą Monopoly. Kiedy premiera?

Samej kultowej planszówki raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Zapewne nie raz wykłócaliście się przy rodzinnym stole o to, kto powinien wejść w posiadanie konkretnego miasta. Nad grą można było spędzić zdecydowanie za dużo czasu i wejść z bliskimi osobami w całkiem zabawny ostatecznie konflikt. Nic dziwnego, że ktoś w końcu zdecydował się na stworzenie filmu w tej tematyce. Firma producencka LuckyChap ma także odpowiadać za scenariusz do tego tytułu. Niestety innych szczegółów jeszcze nie znamy, a na samą realizację tego szalonego pomysłu z pewnością będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Post na profilu Film Updates na platformie X, informujący o produkcji filmu Monopoly

Nie wiadomo też, czy Margot Robbie pojawi się zapowiadanym filmie jako aktorka. Biorąc pod uwagę jej rozpoznawalność, można przypuszczać, że raczej tak właśnie będzie. Jedną z największych zagadek jest także potencjalna fabuła produkcji. Sam materiał źródłowy, czyli bardzo rozbudowaną, strategiczną grę planszową, można wykorzystać na wiele sposobów. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia do tytułu samych twórców. Może ono przynieść bardzo przyzwoite efekty, jak w przypadku kultowego już „Jumanji”. Aktualnie pozostaje nam nacieszyć się jedynie przypuszczeniami, ale apetyt na ten film z pewnością został rozbudzony.

REKLAMA

Więcej newsów czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA