REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Powstanie film "The Sims". Pracuje nad nim Margot Robbie

Margot Robbie zaangażowała się w nowy projekt, lecz tym razem jako producentka - jej firma LuckyChap Entermtainment ma zająć się produkcją filmu "The Sims". Projekt wyreżyserować ma Kate Herron, a za scenariusz ma być odpowiedzialny Briony Redman.

21.03.2024
8:59
the sims film margot robbie
REKLAMA

W ostatnich latach powstało sporo produkcji na podstawie gier wideo, które cieszyły się ogromnym sukcesem - na dużych ekranach zadebiutowały takie filmy jak "Super Mario Bros." czy "Sonic. Szybki jak błyskawica", a hitowe "The Last of Us" zachwyciło subskrybentów serwisu HBO Max. Tymczasem do gry wkracza zupełnie nowy i niezwykle interesujący gracz, którego większość osób doskonale kojarzy - to w tej grze tworzyliśmy swoje pierwsze rodziny, decydowaliśmy o swoim fantazyjnym wyglądzie i budowaliśmy pierwsze domy. A mowa oczywiście o "The Sims".

REKLAMA

Powstanie film "The Sims". Wyprodukuje go firma produkcyjna Margot Robbie

"The Sims" firmy Electronic Arts to jedna najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się gier wideo wszech czasów - od czasu jej debiutu w 2000 r. sprzedano ponad 200 mln egzemplarzy. Gra typu sandbox polega na kontrolowaniu przez użytkowników wirtualnych Simów, symulując ich życie i spełniając ich potrzeby, takie jak zbudowanie domu, zawieranie nowych przyjaźni, zakładanie rodziny czy znalezienie nowej pracy.

Zwiastun gry "The Sims"

Jak podaje Variety, film "The Sims" ma wyprodukować firma produkcyjna Margot Robbie - LuckyChap Entertainment, a także Vertigo Entertainment z Joseyem McNamarą, Tomem Ackerleyem i Royem Lee na czele. Wiadomo już, że Kate Herron, która stanęła za kamerą serialu "Loki" i kilku odcinków "Sex Education" ma wyreżyserować i napisać nadchodzącą produkcję wraz z Brionym Redmanem. Nie wiadomo jednak na ten moment, kto znajdzie się w obsadzie filmu na podstawie gry komputerowej.

REKLAMA

O grach komputerowych przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA