REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mel Gibson chce nakręcić sequel... "Pasji"

To brzmi jak żart, ale wygląda na to, że wcale nim nie jest. Mel Gibson oraz Randall Wallace zamierzają stworzyć sequel filmu "Pasja", opowiadającego o ostatnich 12 godzinach życia Jezusa Chrystusa. 

10.06.2016
9:05
Mel Gibson chce nakręcić sequel... Pasji
REKLAMA
REKLAMA

Jak informuje The Hollywood Reporter, Randall Wallace, scenarzysta "Bravehearta", wspólnie z Melem Gibsonem rozpoczęli prace nad sequelem "Pasji". Druga część widowiska opowiadać ma o zmartwychwstaniu Chrystusa. Na tę chwilę na temat tego widowiska nie wiadomo praktycznie nic więcej - nieznana pozostaje na przykład spodziewana data premiery ani to, czy w obsadzie zobaczymy tych samych aktorów, co w "jedynce". Jak wyznał Wallace, pomysł na realizację tego dzieła miał od dawna, bowiem zakończenie "Pasji" pozostawiło wiele historii do opowiedzenia.

REKLAMA
mel gibson pasja class="wp-image-70682"

"Pasja" z 2004 roku wzbudziła szereg kontrowersji, przede wszystkich ze względu na dużą brutalność przedstawioną w filmie, koniec końców okazała się jednak gigantycznym sukcesem kasowym, zarabiając na całym świecie przeszło 600 milionów dolarów, przy budżecie wynoszącym raptem 30 milionów. Z punktu widzenia finansowego stworzenie sequela wydaje się więc w pełni uzasadnione. Z każdego innego... cóż, to już zależy od interpretacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA