REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Michał Wiśniewski zdradził, że był w związku z mężczyzną

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego jest niezwykle barwne. Wokalista zespołu "Ich Troje" był w kilku związkach małżeńskich, z których urodziła mu się szóstka dzieci. Muzyk przyznał jednak, że jego relacje nie ograniczały się tylko do kontaktów z kobietami - w przeszłości był także w związku z mężczyznami i zdradził, co było powodem jego decyzji.

27.06.2023
12:59
Michał Wiśniewski zdradził, że był w związku z mężczyzną
REKLAMA

Michał Wiśniewski swego czasu był jedną z najbardziej barwnych, a zarazem kontrowersyjnych osób w polskim show-biznesie. Wokalista zespołu "Ich Troje" przez 5 lat związany był z Magdą Femme, a w latach 2002-2006 jego żoną była Mandaryna. Kilka miesięcy później artysta wziął trzeci ślub z Anną Świątczak, a w 2012 poślubił Dominikę Tajner. Obecnie jego żoną jest Pola Wiśniewska, z którą wychowuje dwójkę dzieci. Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego wybiega jednak daleko poza jego związki małżeńskie w kobietami, co potwierdził sam muzyk. Artysta przyznał, że w przeszłości utrzymywał także bliższe relacje z mężczyznami, zdradzając, co było powodem tej decyzji.

REKLAMA

Michał Wiśniewski był w związku z mężczyzną. Zdradził, dlaczego

W 2007 roku, na nieistniejącym już portalu Gaylife.pl, ukazał się wywiad Michała Wiśniewskiego. Był to czas, kiedy artysta grywał w łódzkich i warszawskich klubach gejowskich, gdzie nie ukrywał swojej sympatii wobec mężczyzn, chodząc z nimi za rękę. Na pytanie, czy jest gejem, Wiśniewski odpowiedział, że nigdy tego nie ukrywał, dodając, że to była wtedy jego droga i doświadczenia. Okazało się także, że muzyk był bardzo zdeterminowany, by stworzyć z mężczyzną trwały związek, jednak niestety się nie udało.

REKLAMA

W tamtym czasie Wiśniewski kojarzony był raczej jako wzór heteroseksualnego mężczyzny z okładek gazet, gdzie pozował razem z żoną i dzieckiem na ręku, dlatego mogło dziwić to, że nagle zmienił swoją orientację, pojawiając się publicznie w towarzystwie tej samej płci. Artysta wyjaśnił, co sprawiło, że relacje z kobietami przestały go interesować:

Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety.

- podsumował.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA