REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Miley Cyrus przerywa karierę. Ogłosiła, że zawiesza trasę koncertową

Miley Cyrus poinformowała, że nie zamierza ruszyć w trasę koncertową. "Jestem teraz na moich niekończących się letnich wakacjach" - napisała piosenkarka, nawiązując do tytułu swojego najnowszego albumu.

25.05.2023
10:57
Miley Cyrus przerywa karierę. Ogłosiła, że zawiesza trasę koncertową
REKLAMA

Tego chyba nie spodziewał się nikt, a już szczególnie fani Miley Cyrus, która, niesiona na fali sukcesów, związanych ze swoją najnowszą płytą "Endless Summer Vacation", postanowiła jednak nie wyruszać w trasę koncertową, ogłaszając jednocześnie przerwę w karierze. Autorka hitu "Flowers", który pobił rekord w historii Spotify, stając się najczęściej streamowanym utworem w ciągu pierwszego weekendu i przez 8 tygodni utrzymywał się na szczycie Bilboard Hot 100, poinformowała o tym fakcie na Twitterze.

REKLAMA

Miley Cyrus zawiesza trasę koncertową

We wpisie, który został opublikowany na profilu Miley Cyrus na Twitterze, piosenkarka podkreśliła, że obecnie jest związana z fanami bardziej niż kiedykolwiek, dodając, że są oni głęboko w jej sercu, a jej decyzja o zawieszeniu trasy koncertowej w związku z jej hitową płytą "Endless Summer Vacation", która zadebiutowała w marcu tego roku, nie ma nic wspólnego brakiem szacunku do fanów:

Dni, gdy dla was występowałam, były jednymi z najlepszych w moim życiu i będziemy kontynuować tę podróż razem, tak jak przez ostatnie prawie dwie dekady. To nie ma nic wspólnego z brakiem uznania dla fanów. Po prostu nie chcę się przygotowywać w pośpiechu w szatni, a takie są realia życia w trasie. (...) Po prostu nie chcę spać w jadącym autobusie. W tej chwili nie jest to dla mnie najlepsze, a jeśli śledziliście moją karierę, wiecie, że zawsze zmieniam siebie i sposób myślenia. Kocham was, jestem właśnie na moich "Endless Summer Vacation" [niekończących się letnich wakacjach]

- poinformowała Miley Cyrus.
REKLAMA
Miley Cyrus poinformowała fanów, że nie wyruszy w trasę koncertową

Ostatnia trasa koncertowa Miley Cyrus, promująca album "Bangerz", odbyła się w 2014 roku. Trwała ona dziewięć miesięcy i obejmowała 78 koncertów na trzech kontynentach. Wybrzmiały wtedy takie hity jak "Wrecking Ball" i "We Can't Stop", a zysk ze sprzedaży biletów wyniósł ponad 60 milionów dolarów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA