REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Minionki" - gdzie obejrzeć online wszystkie filmy z serii?

Kto tęsknił za żółtymi, słodkimi stworkami, które potrafią rozbawić do łez? Minionki już latem powrócą wraz z nową odsłoną z serii - "Gru i Minionki: Pod przykrywką" - a tymczasem przed seansem podpowiadamy, gdzie obejrzeć wszystkie filmy z uwielbianego nie tylko przez najmłodszych cyklu.

30.01.2024
18:27
minionki gdzie obejrzec wszystkie filmy z serii
REKLAMA

W 2010 r. na dużych zadebiutowała animacja o prawdziwej zbrodni stulecia, w której brał udział szalony naukowiec i miłośnik wszelkich paskudnych rzeczy, oraz jego armia psotnych sługusów. Historia o tym, jak Gru przy pomocy Minionków postanowił dokonać skoku wszech czasów i ukraść Księżyc, podbiła serca widzów z całego świata - film "Jak ukraść Księżyc" został nominowany do Złotego Globu i nagrody BAFTA, a kolejna część z serii, "Minionki rozrabiają", w 2014 r. została nominowana do Oscara w kategorii Najlepszy film długometrażowy animowany.

Do tej pory w cyklu pojawiło się 5 części: "Jak ukraść Księżyc" (2010), "Minionki rozrabiają" (2013), "Minionki" (2015), "Gru, Dru i Minionki" (2017) oraz "Minionki: Wejście Gru" (2022). W pierwszej z nich poznajemy Gru, mieszkańca czarnego domu, który czerpie przyjemność z robienia paskudnych rzeczy i wbijania innym szpileczek. Pewnego dnia superprzestępca postanawia dokonać największego skoku wszech czasów i wraz z armią swoich Minionków planuje ukraść Księżyc. Jego plany zostają jednak pokrzyżowane przez pojawienie się trzech osieroconych dziewczynek, które widzą w iskierkę dobra, a tym samym - potencjalnego ojca.

REKLAMA
Zwiastun animacji "Gru i Minionki: Pod przykrywką" (2024)

Produkcja "Minionki rozrabiają" skupia się na Gru, próbującym ocalić swoich żółtych przyjaciół, którzy zostali zamienieni w fioletowe Minionki-Demonki, a w kolejnym filmie z cyklu - "Minionki" - poznajemy historię psotnych stworków zanim w ich życiu pojawił się Gru. "Gru, Dru i Minionki" opowiada natomiast o Balthazarze Brattcie, niedoszłym dziecięcym gwiazdorze, którego plany na zdominowanie całego świata muszą pokrzyżować Gru i Lucy, a najnowsza do tej pory produkcja z serii - "Minionki: Wejście Gru" - to historia młodego Gru jeszcze przed tym, gdy postanowił zostać superzłoczyńcą.

Minionki: gdzie obejrzeć filmy z serii?

REKLAMA

Fabuła filmu "Gru i Minionki: Pod przykrywką" będzie skupiać się na Gru (Steve Carell), który będzie musiał zmierzyć się z nowymi przeciwnikami - Maximem Le Malem (Will Ferrell) i jego dziewczyną, femme fatale Valentiną (Sofia Vergara). Główny bohater wraz z rodziną zostaje zmuszony do ucieczki i zamieszkania w swojej kryjówce. Premiera animacji zaplanowana jest na 5 lipca 2024 r. Gdzie obejrzeć poprzednie części przed seansem? Filmy dostępne są w ramach wypożyczenia oraz abonamentu w następujących serwisach:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA