REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Juror "Tańca z gwiazdami” obleśnie skomentował wygląd Natalii Janoszek. Teraz przeprasza

Michał Malitowski w poniedziałkowym odcinku "Tańca z gwiazdami" pozwolił sobie na dwuznaczny komentarz w stronę uczestniczki - modelki i aktorki, Natalii Janoszek. Jego wypowiedź mocno skrytykowali fani programu. Teraz juror postanowił przeprosić Janoszek.

19.10.2022
12:40
Michał Malitowski i Natalia Janoszek
REKLAMA

Natalia Janoszek i Rafał Maserak odpadli w poniedziałkowym, ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Para zatańczyła gorącą salsę, jednak widzom nie do końca się spodobała, gdyż zdecydowali, że to właśnie ta para pożegna się z show. Tuż po ich występie, juror Michał Malitowski pozwolił sobie na dość odważny komentarz odnośnie osoby, a raczej wyglądu Janoszek.

REKLAMA

"Od twojego widoku robi się ciepło na sercu i w kroku" – powiedział Malitowski. Sama zainteresowana była nieco zmieszana tym komentarzem. Również widzowie nie omieszkali wypomnieć seksistowskiej wypowiedzi Malitowskiemu. "Ilość obleśnych tekstów typu „18+” w tej edycji jest zatrważająca", "Stary satyr. Nawet Grabowski nie pie*** aż takich głupot", "To już kolejny niesmaczny tekst Malitowskiego w tej edycji. Trzeba wiedzieć, kiedy mówić a kiedy milczeć", "Komentarz Malitowskiego do tańca Natalii był tak żenujący, że brak słów. On nie ma żadnych zahamowań?" - burzyli się fani programu na Instagramie "Tańca z gwiazdami".

Malitowski przeprosił Janoszek za seksistowski komentarz w "Tańcu z gwiazdami".

Malitowski najwyraźniej przeanalizował swoje zachowanie i wziął sobie do serca komentarze fanów. Dlatego na jego instagramowym stories pojawiły się przeprosiny w stronę Natalii Janoszek.

"Przede wszystkim przepraszam. Moje dwuznaczne słowa, które wczoraj wypowiedziałem w programie "Taniec z gwiazdami" mogły wywołać jednoznaczne skojarzenia. Powinienem się z tym liczyć. Z Natalią rozmawiałem i jesteśmy w kontakcie. Teraz przepraszam ją publicznie, a za nią wszystkie osoby urażone moimi słowami" - napisał tancerz i juror "Tańca z gwiazdami".

To nie był pierwszy raz. Pamiętamy komentarz Jana Klimenta w stronę Sylwii Lipki

REKLAMA

Warto podkreślić, że to nie pierwsza taka sytuacja w programie. Kilka miesięcy temu piosenkarka Sylwia Lipka zdecydowała się opowiedzieć publicznie o kulisach 11. edycji "Tańca z gwiazdami", w której brała udział. 25-letnia piosenkarka padła ofiarą chamskiego komentarza tancerza Jana Klimenta. Ten miał powiedzieć, że Sylwia jest za gruba. Dla piosenkarki uwaga była niezwykle bolesna, gdyż dopiero co uporała się z anoreksją.

"Jedna z uczestniczek mówi: "Jejku, ja to bym mogła przybrać troszkę na wadze, bo jestem taka chudziutka jak wieszak". I absolutnie mnie to nie dotyczyło, ale jeden z tancerzy się odezwał i powiedział: "Ty, to Sylwia ci odda, ona jest taka gruba, że jeszcze jej zostanie" - tak mówiła Sylwia Lipka o słowach Jana Klimenta w "Tańcu z gwiazdami". Kliment nie zdecydował się jednak odnieść w żaden sposób do słów Sylwii. Dlatego tym bardziej plus należy się Malitowskiemu za to, że zrozumiał, iż jego żart odnośnie wyglądu Natalii Janoszek nie był na miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA