REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix: nowości na długi weekend. Co obejrzeć w serwisie?

Długi weekend trwa w najlepsze, a ty dalej nie wiesz, co obejrzeć w serwisie Netflix? Platforma zaczyna maj ciekawymi produkcjami, na które warto rzucić okiem - to propozycje idealne na majówkę, wśród których pojawiła się produkcja "Narodziny gwiazdy" oraz film, który będzie hitem serwisu. Niestety.

02.05.2024
7:56
dziewczyna influencera netflix nowosci
REKLAMA

Co to był za kwiecień! Na początku miesiąca pojawiły się takie tytuły jak "Ripley" z Andrew Scottem w roli głównej oraz "Mocny temat" z Gillian Anderson, która wcieliła się w bezkompromisową dziennikarkę Emily Maitlis. Do puli perełek dołączył także miniserial "Reniferek", jeden z hitów platformy, a także długo wyczekiwany sequel "Rebel Moon" w reżyserii Zacka Snydera, mocna produkcja "Antracyt" oraz norwesko-szwedzki serial "Noc u progu lata".

REKLAMA

I z jednej strony trochę żal się żegnać, bo kwiecień rzeczywiście obfitował w wyjątkowe tytuły, a z drugiej strony - harmonogram na maj wygląda naprawdę obiecująco! W ten weekend warto zatem obejrzeć nie tylko kilka najnowszych tytułów, które wpadły do serwisu, ale również te, które mogły wam umknąć w zeszłym miesiącu.

Spis treści:

Netflix - co obejrzeć w weekend: Sprawa Asunty

"Sprawa Asunty" to najnowsza propozycja true crime od Netfliksa, która skupia się na morderstwie 12-letniej Asunty. Jest 21 września 2013 r., kiedy Rosario Porto (Candela Pena) i Alfonso Basterra (Tristan Ulloa) pojawiają się na komisariacie policji, by zgłosić zaginięcie swojej przybranej córki, Asunty (Iris Whu). Tymczasem przy drodze w okolicy Santiago de Compostela znalezione zostaje ciało nastoletniej dziewczynki. Policja nie ma wątpliwości, że ma to związek ze sprawą zaginięcia dziecka. Kiedy okazuje się, że znalezione w rowie zwłoki należą do 12-letniej Asunty, w sprawie zaczyna pojawiać się coraz więcej niewiadomych. Okazuje się przy tym, że dziewczynka została porzucona kilka kilometrów od rodzinnej farmy, którą przed śmiercią zamieszkiwali rodzice Rosario. Śledczy postanawiają wówczas przeszukać dom małżeństwa, gdzie dokonują szokującego odkrycia.

Dziewczyna influencera

Bohaterką filmu "Dziewczyna influencera" jest Zosia (Karina Rezner), gwiazda internety, która odkrywa, że jej chłopak, popularny youtuber Komfi (Kamil Wodka), ma romans. Kiedy sprawą zaczyna interesować się Pudelek, dziewczyna decyduje się udać wraz z Violą (Olga Kalicka) w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Zosia dołącza tym do elity polskich influencerów. Lecz kiedy pikantne szczegóły i głęboko skrywane tajemnice wychodzą na jaw, bohaterkę czeka konfrontacja z prawdą o środowisku, do którego tak desperacko pragnęła należeć od samego początku.

Zwiastun filmu "Dziewczyna influencera"

Narodziny gwiazdy

Bohaterem filmu "Narodziny gwiazdy" jest Jack Maine (Bradley Cooper), gwiazdor muzyki country. Kiedy kariera artysty chyli się ku upadkowi, odkrywa nieznaną, lecz piekielnie zdolną piosenkarkę Ally (Lady Gaga), a między obojgiem rodzi się gorący romans. Jack postanawia nakłonić Ally, by ta przezwyciężyła swoją nieśmiałość i wyszła z cienia, dzięki czemu kariera kobiety zaczyna pędzić w zaskakującym tempie. Gdy jednak dokonania Ally i jej sława zaczynają przyćmiewać dokonania Jacka, mężczyzna coraz trudniej radzi sobie ze swoją upadającą karierą.

Facet z zasadami

Facet z zasadami to adaptacja książki Toma Wolfe'a z 1998 r. o tym samym tytule. Produkcja skupia się na Charliem Crokerze (Jeff Daniels), potentacie na rynku nieruchomości z Atlanty, który za wszelką cenę broni swojego imperium przed tymi, którzy chcą wykorzystać jego niespodziewane bankructwo. 

Martwi detektywi

REKLAMA

Fabuła serialu "Martwi detektywi" skupia się na Edwinie Payne (George Rextrew) i Charlsie Rowlandzie (Jayden Revri), którzy tworzą Agencję Martwych Detektywów. Nastolatkowie urodzili się w odstępie kilkudziesięciu lat, jednak zaprzyjaźnili się dopiero po śmierci. Teraz jako duchy razem rozwiązują zagadki kryminalne i nie cofną się przed niczym - ani złymi czarownicami, ani nawet Piekłem i Śmiercią. Pomagają im jasnowidząca Crystal (Kassius Nelson) oraz Niko (Yuyu Kitamura).

Zwiastun serialu "Martwi detektywi"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA