REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Jest niedziela handlowa, ruszamy do sklepów. Te aplikacje pomogą ci w zakupach

Dopiero ostatnia niedziela kwietnia ponownie będzie handlowa. Centra handlowe i ich pracownicy muszą więc być gotowi na weekendowe tłumy odwiedzających. Jeżeli planujesz zakupowe szaleństwo, dobrze jest się przygotować na zapas, korzystając z aplikacji dających realne korzyści.

25.03.2018
9:00
Niedziela handlowa: ruszamy na sklepy z aplikacjami zakupowymi
REKLAMA
REKLAMA

Zdrowe Zakupy - wzorowo wykonana aplikacja dla każdego

 class="wp-image-146256"

Bezpłatna aplikacja, która od razu pokaże ci wszystkie niezdrowe składniki, znajdujące się w produkcie, jaki zamierzasz kupić. Wystarczy, że najedziesz aparatem na kod kreskowy. Program natychmiastowo przyporządkowuje konkretne produkty do konkretnych składów. Następnie użytkownik dostaje bardzo czytelny obraz tego, co niezdrowego znajduje się w kupowanej żywności.

Świetne jest to, że możemy kliknąć na każdy niezdrowy składnik, otrzymując wyczerpujący opis jego powstawania oraz negatywnych efektów, jakie ten wywołuje. Do tego aplikacja sugeruje zdrowsze zamienniki o podobnym składzie lub smaku. Wzorowe wykonanie.

Qpony - kody rabatowe z wielu miejsc

 class="wp-image-146259"

W Google Play oraz App Store znajdziecie masę aplikacji, które oferują kupony do poszczególnych sklepów oraz lokali. Osobną aplikację ma od tego McDonald’s, osobną KFC, Rossmann i tak dalej. Qpony to agregator kodów rabatowych z wielu różnych źródeł, które następnie trafiają do wspólnej bazy danych tego programu.

Dzięki Qponom nie trzeba instalować kilku (teraz to już nawet kilkunastu) osobnych aplikacji dedykowanych konkretnemu sklepowi czy restauracji. Do tego program jest stale aktualizowany, przez co nie musicie mieć obaw, że ucieknie wam jakikolwiek kod rabatowy.

Goodie - kody rabatowe, ale z użytkownikiem w centrum

 class="wp-image-146262"

Goodie działa trochę jak Qpony, lecz w centrum tej aplikacji stawia się użytkownika, nie kody rabatowe. Twórcy aplikacji kładą nacisk na zainteresowania oraz hobby posiadacza smartfonu, na tej podstawie dobierając promocyjne oferty rozmaitych sklepów, które mogą go naprawdę zainteresować.

Jest bardziej personalnie, dzięki czemu możemy łatwo ominąć natłok informacji o pomidorach tańszych o 20 groszy na kilogramie.

Pepper - najlepsza społeczność skupiona wokół promocji

 class="wp-image-146268"

Pozostając w temacie kodów rabatowych i promocji, trudno nie wspomnieć o Pepperze. To bodaj największy agregator atrakcyjnych ofert czasowych, jaki działa w Polsce. Za jego sukcesem stoi społeczność, która sama i we własnym zakresie informuje innych użytkowników o promocjach.

Wokół Peppera stworzyła się autentyczna społeczność, co jest gigantyczną zaletą tego programu. Inni użytkownicy doradzają, czy promocyjna oferta naprawdę jest korzystna i czy można kupić dany produkt taniej. Internauci pomagają sobie nawzajem, wymieniając się opiniami oraz doświadczeniem. Uwielbiam tę usługę.

Blix - gazetki bez żadnych wyjątków

 class="wp-image-146271"

Blix to program służący do przeglądania ofert z tak zwanych sklepowych gazetek. Aplikacja agreguje promocyjne katalogi masy, naprawdę masy sieci, sklepów i marketów. Gdy pierwszy raz uruchomiłem ten program, byłem wręcz zdumiony, jak wiele biznesów agreguje Blix.

Do tego aplikacja posiada system podpowiedzi, listy ulubionych sklepów, a także czytnik gazetek wbudowany bezpośrednio w program. Nie trzeba korzystać z odnośników, które przenoszą użytkownika do przeglądarki oraz strony WWW. Wszystko działa jak w zegarku.

Listonic - tworzenie list dedykowanych zakupom

 class="wp-image-146274"
REKLAMA

Nie jestem przesadnym zwolennikiem zewnętrznych aplikacji, które pobiera się oraz instaluje wyłącznie z myślą o tworzeniu list zakupów. Uważam, że tak samo dobrze (a często nawet lepiej) sprawdzają się systemowe programy do notatek, które są preinstalowane w systemach Android oraz iOS.

Jeżeli jednak ktoś czuje, że potrzebuje do tego osobnego, dedykowanego programu, to Listonic jest tym najpopularniejszym i cieszącym się największym uznaniem. Ma czytelny interfejs oraz intuicyjną obsługę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA