REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Do serwisu Netflix wpadła mocna koreańska produkcja i nietypowy kryminał. Sprawdź wszystkie nowości

Początek weekendu oznacza, że na horyzoncie pojawią się nowości Netfliksa. A dzisiaj do serwisu wpadnie ich sporo - będzie coś dla miłośników mocniejszych produkcji i kryminałów oraz fanów filmów romantycznych i familijnych tytułów.

18.08.2023
9:05
Do serwisu Netflix wpadła mocna koreańska produkcja i nietypowy kryminał. Sprawdź wszystkie nowości
REKLAMA

Wczoraj na Netfliksie było bardzo wesoło. Do serwisu wpadły bowiem dwie komediowe kontynuacje - 4. część sitcomu "The Upshaws" oraz 2. sezon serialu dla najmłodszych - "Mój tata jest łowcą kosmitów". Dzisiaj na platformie klimat zostanie nieco podkręcony, a to za sprawą dwóch mocnych produkcji. Mroczną atmosferę przełamie pogodny film romantyczny, a także familijna animacja dla dzieci. Sprawdzamy, co zadebiutowało na Netfliksie.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Dziewczyna w masce"

"Dziewczyna w masce" to koreański serial dramatyczny, który skupia się pracownicy biurowej. Zakompleksiona kobieta prowadzi w internecie drugie życie i rozwija nocną karierę, skrywając swoją twarz za maską. Na skutek pechowych zdarzeń dziewczyna zaczyna jednak tracić kontrolę nad swoim życiem. 

Netflix: zwiastun serialu "Dziewczyna w masce"

Seks, miłość i 30 świeczek

Południowoafrykański dramat - "Seks, miłość i 30 świeczek" - to pogodna historia czterech kobiet. Przyjaciółki, które dobiegają już do trzydziestki, mierzą się z problemami w związkach i miłosnymi rozczarowaniami. A kiedy w ich życiu pojawi się szokująca sytuacja, przyjaźń bohaterek zawiśnie na włosku.

Netflix: zwiastun filmu "Seks, miłość i 30 świeczek"

10 dni z życia złego człowieka

Turecki kryminał "10 dni z życia złego człowieka" skupia się na pewnym detektywie. Spłukany, pogrążony w żałobie i przeorany przez życie mężczyzna będzie musiał przebić się przez pajęczynę kłamstw, aby odkryć, co tak naprawdę stało się w dniu morderstwa w luksusowej posiadłości. 

Netflix: zwiastun filmu "10 dni z życia złego człowieka"

Małpi Król

REKLAMA

"Małpi Król" to wyjątkowy film familijny, który opowiada o dzierżącej magiczny kij małpie. Główny bohater wraz z małą dziewczynką wyrusza w niezwykłą podróż ku nieśmiertelności. Po drodze będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze smokami, demonami i bogami, ale również własnym ego. 

Netflix: zwiastun filmu "Małpi Król"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA