REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Pikantna komedia króluje wśród nowości serwisu Netflix. Sprawdzamy piątkowe premiery

Długo wyczekiwany sequel "Przez moje okno: Rozdzieleni" już dzisiaj zadebiutuje na platformie Netflix, ale jeśli nie jesteście fanami filmów romantycznych, to uspokajam. I tak będzie z czego wybierać, bo Netflix serwuje dzisiaj naprawdę różnorodne pozycje w ze swojego filmowego i serialowego menu.

23.06.2023
9:34
Pikantna komedia króluje wśród nowości serwisu Netflix. Sprawdzamy piątkowe premiery
REKLAMA

Zaległości do nadrobienia z zeszłego tygodnia nie jest wiele. Najważniejszą z nich jest na pewno sequel filmu "Tyler Rake: Ocalenie" z Chrisem Hemsworthem w roli głównej, który po 3 latach oczekiwania w końcu miał swoją premierę na Netfliksie. Dziś będzie nie tylko więcej, ale i różnorodniej - 6 świeżutkich nowości, lada chwila pojawi się w serwisie, a wśród nich filmy o miłości, film akcji oraz trzymające w napięciu produkcje dokumentalne.

REKLAMA

Czytaj także: Oglądanie produkcji z TOP 10 Netflix Polska to loteria. Widzieliśmy hiszpański romans "Przez moje okno"Na ten sequel z pewnością czekało wielu widzów, a szczególnie tych, którzy są już po seansie pierwszej części - “Przez moje okno”. Fabuła pikantnego romansu skupia się na Raquel, która skrycie podkochuje się w swoim przystojnym sąsiedzie Aresie. Długoletnia słabość Raquel do sąsiada przeradza się jednak w coś więcej, gdy, mimo obiekcji rodziny, chłopak zaczyna się nią poważnie interesować.

Nowości serwisu Netflix na piątek: "iNumber: Złoto Jozi"

Południowoafrykański film akcji z pewnością jeszcze mocniej rozgrzeje i tak już upalne ostatnio ostatnie dni czerwca. "iNumber: Złoto Jozi" skupia się na historii pewnego policjanta, któremu zostało zlecone śledztwo: mężczyzna będzie musiał pochylić się nad sprawą rekordowej kradzieży złota w Johannesburgu. Nie będzie to z pewnością łatwa misja, a główny bohater nie uchyli się od wyboru między swoim sumieniem a prawem.

Netflix: zwiastun filmu "iNumber: Złoto Jozi"

Miłość na pierwszym planie

Co jakiś czas w serwisie Netflix pojawiają się produkcje znad Bosforu i dziś zadebiutuje kolejna z nich, a tym razem będzie to komedia romantyczna - “Miłość na pierwszym planie”. Fabuła filmu skupia się na parze, która podstępem została skojarzona przez swoje dwie wścibskie babcie, które usilnie starały się doprowadzić do spotkania swoich dorosłych już wnucząt. Wraz z ponownym zetknięciem się bohaterów, ożywają w nich nie tylko uczucia z dzieciństwa, ale i kłótnie z przeszłości.

Netflix: zwiastun filmu "Miłość na pierwszym planie"

Moda na miłość

Kolejna komedia romantyczna - "Moda na miłość" - która zadebiutuje dziś w serwisie Netflix, skupi się na redaktorce magazynu o modzie i jej miłosnych perypetiach. A są one naprawdę zagmatwane - kobieta odkrywa bowiem, że czarujący mężczyzna, z którym całowała się na imprezie, okazuje się być nie tylko jej nowym współpracownikiem, ale i synem jej szefowej.

Netflix: zwiastun filmu "Moda na miłość"

Przez moje okno: Rozdzieleni

Na ten sequel z pewnością czekało wielu widzów, a szczególnie tych, którzy są już po seansie pierwszej części - "Przez moje okno". Fabuła pikantnego romansu skupia się na Raquel, która skrycie podkochuje się w swoim przystojnym sąsiedzie Aresie. Długoletnia słabość Raquel do sąsiada przeradza się jednak w coś więcej, gdy, mimo obiekcji rodziny, chłopak zaczyna się nią poważnie interesować.

Netflix: zwiastun filmu "Przez moje okno"

Dorwać mordercę: sezon 3.

Serial dokumentalny “Dorwać mordercę” powraca. W nowym sezonie produkcji opartej na faktach śledczy, będący na tropie seryjnych morderców, ponownie podzielą się wstrząsającymi szczegółami swojej pracy.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Dorwać mordercę"

Król klonów

REKLAMA

Piątkowe nowości zamyka film dokumentalny “Król klonów”, który skupia się na okrytym złą sławą słynnym koreańskim naukowcu i jego życiu - od przełomowych badań nad klonowaniem ludzi, po skandale, aż w końcu upadek.

Netflix: zwiastun filmu "Król klonów"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA