REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Origin to nowy serial science-fiction. Pierwsze odcinki obejrzycie za darmo w serwisie YouTube

Jeśli jesteście fanami solidnego sci-fi i takich produkcji jak "Obcy", "Ukryty wymiar", "Coś" czy serial "Lost. Zagubieni", to powinniście znaleźć chwilę na obejrzenie "Origin".

14.11.2018
13:21
Origin YouTube serial
REKLAMA
REKLAMA

Jesień już w pełni. Za oknem szaro, a lada moment zrobi się jeszcze zimniej. Okazje do binge-watchingu nasuwają się same. Pomimo tego, że oferty serwisów VoD i platform streamingowych pękają w szwach i już teraz nie da się śledzić wszystkich nowości, warto rozważyć zapoznanie się z nową propozycją serwisu YouTube.

"Origin" to serial science-fiction, którego trzy pierwsze odcinki można już oglądać na YouTubie.

Całość z kolei jest już dostępna dla subskrybentów YouTube Premium.

Fabuła opowiada o grupie pasażerów statku Origin, dryfującego w przestrzeni kosmicznej, którzy budzą się przed czasem z hibernacji. Rozpoczynają się poszukiwania reszty załogi. Szybko jednak okazuje się, że na statku mają miejsce dziwne, niewyjaśnione zdarzenia.

Dostajemy więc wyraźnie wymieszanie znanych nam wszystkim motywów z takich filmów jak "Obcy", "Coś", niedawni "Pasażerowie" czy "Ukryty wymiar". Ten ostatni wyreżyserował zresztą Paul W.S. Anderson, który odpowiada za reżyserię dwóch pierwszych odcinków "Origin".

REKLAMA

W obsadzie serii znajdują się m.in. znana z serialu "Gra o Tron" Natalia Tena oraz Tom Felton, czyli niezapomniany Draco Malfoy z "Harry'ego Pottera".

Czy "Origin" zapełni lukę po serialu "Lost. Zagubieni", do którego wyraźnie nawiązuje i stanie się udaną konkurencją dla znakomitego "The Expanse"? To się jeszcze okaże. Serial miał swoją premierę 14 listopada 2018. Na razie nie wiadomo, czy pojawi się też drugi sezon produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA