REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix pokazał zwiastun animacji „Park Jurajski: Obóz Kredowy”. Fani serii raczej nie będą zachwyceni

Niemal dokładnie rok temu Netflix zapowiedział powstanie animowanego spin-offa serii „Jurassic World”. Obiecana produkcja już wkrótce trafi do serwisu VOD. Pokazany właśnie premierowy zwiastun „Park Jurajski: Obóz Kredowy” zapewne wzbudzi jednak trochę kontrowersji wśród fanów animacji i oryginalnej produkcji Stevena Spielberga.

28.07.2020
18:59
Netflix ze zwiastunem nowej animacji pt. Park Jurajski: Obóz Kredowy
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy teaser animacji „Park Jurajski: Obóz Kredowy” pojawił się w sieci w czerwcu zeszłego roku i już wtedy poznaliśmy większość najistotniejszych szczegółów na temat fabuły produkcji. Nowy pełnoprawny trailer potwierdza tamte doniesienia, a przy tym dokłada jeszcze kilka nowych szczegółów do całej układanki. Przede wszystkim pokazuje, że wbrew polskiemu tytułowi akcja serialu będzie rozgrywać się już po rebrandingu stworzonego przez Johna Hammonda parku w działający bardziej nowocześnie Jurassic World. Potwierdza to również angielska nazwa produkcji, czyli „Jurassic World: Camp Cretaceous”.

Szóstka nastoletnich bohaterów będzie musiała poradzić sobie w trudnych warunkach i przetrwać nagłą awarię całego kompleksu wywołaną przez uwolnienie się przez Indominusa Rexa i reszty dinozaurów (chodzi o wydarzenia rozgrywające się w 1. części nowej serii). Fantastyczna wycieczka zamieni się w morderczy obóz przetrwania. Chodź tak po prawdzie raczej nikomu nie stanie się krzywda.

Zwiastun serialu „Park Jurajski: Obóz Kredowy” sugeruje bowiem, że będziemy mieć do czynienia z produkcją dla młodszych odbiorców.

Możemy się więc raczej pożegnać z teorią chaosu, przesłaniem dotyczącym ochrony środowiska i zostawienia przyrody w jej naturalnym stanie. Produkcja zrealizowana za pomocą technik animacji komputerowej wydaje się zdecydowanie bliższa czysto rozrywkowej estetyce znanej z dwóch filmów „Jurassic World” i „Jurassic World: Upadłe królestwo”.

  • Czytaj także: Co już wiemy o następnej części trylogii stworzonej przez Universal Pictures? Wszystkie najświeższe wieści o „Jurassic World: Dominion” znajdziecie TUTAJ.

Gorzej, że w wielu scenach pokazanych w zwiastunie widać duże niedoróbki w animacji dinozaurów, bardzo oszczędne wykorzystanie tła i różne triki mające na celu przykrycie tych problemów. A to nie zwiastuje nam przesadnie udanej produkcji. Czy stosunkowo negatywne pierwsze reakcje odbiorców okażą się słuszne? Przekonamy się już za dwa miesiące.

REKLAMA

„Park Jurajski: Obóz Kredowy” trafi na platformę Netflix 18 września.

park jurajski obóz kredowy netflix class="wp-image-428362"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA