REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pamiętacie serial "Camera Cafe"? Właśnie pojawiła się świeżutka wersja

"Camera Cafe" powróciła. Choć jest Boże Narodzenie, może warto na chwilę oderwać się od kolejnego kawałka ciasta i świątecznych filmów i zobaczyć 1. odcinek komediowego serialu, który 25 grudnia powrócił w nowej, odświeżonej wersji po latach.

25.12.2023
11:15
Camera Cafe serial
REKLAMA

Po niemal 20 latach wrócił komediowy serial "Camera Cafe", który lata temu obnażał prawdę o stylu pracy i relacjach w świecie korpo. W tamtym czasie przekraczał granicę poczucia humoru oraz politycznej poprawności, która była nieco inaczej definiowana, niż obecnie.

REKLAMA

Więcej o Player.pl przeczytasz na Spider's Web:

"Camera Cafe" powraca po 20 latach. Premiera nowego odcinka w Boże Narodzenie.

Mocno oczekiwany serial zagościł na serwisie TVN Player.pl 25 grudnia, w Boże Narodzenie, pod nieznacznie zmienionym tytułem "Camera Cafe. Nowe parzenie". Od poprzedniej wersji minęło już prawie 20 lat, więc zmiany w nowej odsłonie "Camera Cafe" są niezbędne.

Oczywiście znów pokazane zostaną kulisy korpożycia w krzywym zwierciadle. Jak zapowiadają twórcy serialu i aktorzy, humor korporacyjny nigdy nie przestaje bawić, a wręcz przeciwnie, potrafi nabrać nowych kształtów oraz mocy.

Jak tłumaczył w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Michał Czernecki - odtwórca jednej z głównych ról, choć przez ten czas zmieniła się moda, wygląd, czy urządzania dostępne w korporacjach, cały smak tego serialu polega na tym, iż jego zdaniem tak bardzo się nie zmieniliśmy. Śmiejemy się, być może, z podobnych rzeczy - powiedział Czernecki.

Aktor w nowej wersji "Camera Cafe" zaprezentuje się jako szef o imieniu Jan, który ma rozbuchane ego, kompletnie nie widzi innych ludzi, traktując ich instrumentalnie. Jak mówił Czernecki w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", jego bohater jest facetem "prześmiewczym i uroczym w swoich deficytach".

Camera Cafe

"Camera Cafe" to serial oparty na francuskim formacie. Kto w obsadzie?

REKLAMA

„Camera Cafe” to serial komediowy oparty na francuskim formacie. W polskiej wersji zabiera widzów do małej, lokalnej firmy. Po raz kolejny w centrum wydarzeń jest automat do ciepłych napojów, stojący w głównym holu firmy. To właśnie przy nim można poplotkować o tym, co się dzieje w biurze: kto z kim i dlaczego. Jak czytamy w opisie nowej wersji serialu, automat to też punkt w firmie, gdzie można odreagować, odbyć niezobowiązujący small talk czy odpiąć wrotki. Trzeba jednak uważać, żeby nie za bardzo, bo w końcu szef wszystko widzi.

Głównymi bohaterami w "Camera Cafe" są: Jacek (Mateusz Król), Roman (Adam Bobik) oraz Jan (Michał Czernecki) jako szef z ogromnymi marzeniami, aspiracjami i jeszcze większym ego. W "Camera Cafe: Nowe parzenie" zobaczymy jeszcze m.in. Barbarę Wypych, Bartłomieja Kasprzykowskiego, Rafała Maćkowiaka oraz Dominikę Kluźniak. Scenarzystą serialu został Radosław Kotarski, który razem z Łukaszem Sychowiczem odpowiedzialny jest za scenariusze odcinków. Reżyseria należy do Jana Macierewicza i Aleksandra Pietrzaka. Pierwszy odcinek komediowego serialu dostępny jest na platformie Player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA