REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nostalgia kontra disco. Sprawdzamy, czego słuchać w listopadzie

Listopad rozpieści nas kilkoma oczekiwanymi premierami, a także wycieczką przez dyskografię Nicka Cave'a. Na które premiery muzyczne warto czekać w tym miesiącu?

02.11.2020
14:30
plyty na listopad nick cave
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach, muzyce i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Płyty na listopad:

Olafur Arnalds – Some Kind of Peace

Tytuł sugeruje, czego wielu z nas najbardziej potrzebuje w ostatnich czasach. Piąty album studyjny islandzkiego kompozytora wielu na pewno przyniesie ukojenie. Wydawnictwo zapowiada uspokajający utwór „We Contain Multitudes (from home)”.

Premiera: 6 listopada

Kylie Minogue – Disco

Czy ktoś jeszcze potrzebuje disco od Kylie Minogue? Przekonamy się już niebawem. Póki co australijska wokalistka swój piętnasty album, nagrany w studiu zaaranżowanym w domowym salonie, zapowiada m.in. singlem Magic.

Premiera: 6 listopada

Nick Cave – Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace

Zapis solowego koncertu, który odbył się w czerwcu tego roku jako odpowiedź i reakcja muzyka na izolację. Cave w wyjątkowych warunkach (sam z fortepianem, w pustej przestrzeni) zagrał przekrojowy zestaw - zaczynając na pierwszych albumach z The Bad Seeds, na kawałkach z ostatniej płyty, czyli „Ghosteen” kończąc.

Premiera: 20 listopada

Miley Cyrus – Plastic Hearts

Miley Cyrus stwierdziła, że głównymi inspiracjami przy powstawaniu jej siódmego albumu byli Britney Spears i zespół Metallica. Po promującym album singlu Midnight Sky do listy inspiracji można dorzucić także klimat lat 80. Mieszanka na papierze wybuchowa, ciekawe jak sprawdzi się w rzeczywistości.

REKLAMA

Premiera: 27 listopada

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA