REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nie tylko nowości od Taco Hemingwaya. Sprawdzamy zapowiedzi płytowe na wrzesień

Na dwie z sześciu wspomnianych poniżej płyt fani polskiego rapu (i nie tylko) czekają szczególnie mocno. Na jakie jeszcze premiery muzyczne najbliższych tygodni warto mieć oko?

27.08.2020
21:14
plyty na wrzesien taco hemingway
REKLAMA
REKLAMA

Płyty na wrzesień 2020:

Taco Hemingway – JARMARK, EUROPA

Taco Hemingway w tym roku z dwoma nowymi albumami – „JARMARK” oraz „EUROPA”. Wśród gości między innymi Gruby Mielzky, Artur Rojek, Kacha z zespołu Coals, Bedoes czy Borucci. Wydawnictwa można już zamawiać preorderze.

Premiera: 4 września

Lana Del Rey – Chemtrails over the Country Club

Ósmy album studyjny Lany Del Rey, następca „Norman Fucking Rockwell!” z zeszłego roku. Pracę nad tym materiałem amerykańska artystka rozpoczęła jeszcze w okolicach premiery poprzedniego krążka. Czy tym razem będzie równie nostalgicznie, dowiemy się niebawem. Na razie Del Rey nie zaprezentowała żadnych zapowiedzi.

Premiera: 5 września

Sufjan Stevens – The Ascension

Stevens, podobnie jak jego krajanka Lana Del Rey, zaprezentuje we wrześniu swój ósmy album studyjny. Promuje go między innymi piosenką America. Stevens napisał piosenkę już w 2014 roku, wtedy jednak nie trafiła na jego wydawnictwo. America jest protest-songiem wymierzonym przeciwko zepsuciu w amerykańskiej kulturze.

Premiera: 25 września

Vito Bambino – Poczekalnia

Debiutancki album solowy Vita Bambino, czyli Mateusza Dopieralskiego, członka zespołu Bitamina. „Poczekalnia” to album eklektyczny, na którym spotykają się rozmaite inspiracje Dopieralskiego. Na płycie gościnnie pojawia się Natalia Szroeder.

Premiera: 25 września

Idles – Ultra Mono

Trzeci album długogrający brytyjskiego zespołu, który zadebiutował w 2017 roku z albumem „Brutalism”. Od tamtej pory popularność  niepokornej postpunkowej ekipy rośnie z każdym kolejnym wydawnictwem. Nie inaczej będzie zapewne po premierze kolejnego krążka.

REKLAMA

Premiera: 25 września

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA