REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ile potrzeba sezonów żeby zdjąć Big Bang Theory? Trzech, jeszcze trzech

Fani sitcomu Big Bang Theory mogą już się zacząć cieszyć, ich serial doczeka się jeszcze trzech sezonów. W związku z czym moje pytanie brzmi – czy ludzie z CBS powariowali? Niestety, ale Bing Bang Theory dopadła ta sama choroba, co How I Met Your Mother parę sezonów temu – nieśmieszność i całkowite wyeksploatowania koncepcji, aż się prosi o jakąś wulgarną eksklamację… Bazinga!

13.03.2014
12:55
the Big Bang theory teoria wielkiego podrywu hbo go
REKLAMA

Nerdowska opowiastka będzie trwać dalej, z ekonomicznego punktu widzenia, trudno się dziwić CBS, w końcu Big Bang Theory, to ich kura znosząca złote jajka (aktualny, siódmy sezon osiągał średnią oglądalność na poziomie 19,8 mln). Stacja jednak nie rozumie jednego, że kura to delikatne stworzenie i łatwo ją zarżnąć. Z większością seriali jest tak samo, są „fajne” do pewnego momentu - kiedy się nie przedobrzy.

REKLAMA
The Bakersfield Expedition
REKLAMA

A twórcy Bing Bang Theory (Chuck Lorre I Bill Prady) zrobili to już jakiś czas temu i przedłużali tylko agonię schorowanej fabuły serialu. Moim skromnym zdaniem, gwiazda CBS powinna się skończyć już w momencie wysłania Howarda w kosmos – co i tak było lekkim przegięciem. Kiedyś byłem wielkim fanem tego serialu, pierwsze trzy sezony uważam za świetne – może po części dlatego, że sam w jakimś stopniu uważam się za nerda – a teraz z przyzwyczajenia i niejako obowiązku oglądam ten serial.

Big Bang Theory będzie się ciągnąć jeszcze do 2017 roku, co uczyni ten serial jednym, z najdłużej emitowanych sitcomów w historii telewizji. Może CBS po prostu chodzi o rekord?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA