REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Na gorące dni mam lekkie i przyjemne płyty. Nowości prezentują m.in. Troye Sivan i Maya Hawke

Letnie rozluźnienie panuje także w muzyce. Sprawdzamy muzyczne nowości z mijającego tygodnia.

22.08.2020
13:00
premiery muzyczne maya hawke
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Troye Sivan – In a Dream

Australijczyk Troye Sivan (rocznik 95.) tyle doświadczenia w branży co wspomnieni wyżej panowie rzecz jasna jeszcze nie ma, ale jest na dobrej drodze, by owe doświadczenia zgromadzić. Jego najnowsze wydawnictwo to całkiem treściwa EP-ka, złożona z niebanalnych synth-popowych kompozycji.

Maya Hawke – Blush

Maya Hawke, którą możecie pamiętać z serialu Stranger Things, chwali się talentem muzycznym. Jej debiut nie zaskakuje oryginalnością, zaś autorka sięga raczej po bezpieczne środki. Co nie znaczy, że kompozycjom nie brakuje uroku, dopełnionego delikatnym, acz pełnym emocji przekazem.

Cut Copy – Freeze

Znów Australia i znów synth-pop. Tym razem w wykonaniu założonego na początku XXI wieku, nominowanego do nagród Grammy zespołu. Wedle słów lidera grupy, to najmniej taneczny album w ich dorobku.

The Killers – Imploding the Image

Płyta z cyklu „a komu to było potrzebne?” (oprócz samych wykonawców). Ich szósty album studyjny nie wnosi do dyskografii niczego nowego, a i po ich przebojowości dawno śladu nie ma. Jeśli ktoś jednak ma sentyment do autorów Mr. Brightside, można z ciekawości sięgnąć.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA