REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nie wiesz, czego dziś posłuchać? Sprawdź najciekawsze nowości płytowe tego tygodnia

Wśród dzisiejszych propozycji znalazły się zarówno kojące kompozycje, jak i kawałki idealne do tańca. Oczywiście w domu i z zachowaniem odpowiedniego dystansu.

23.01.2021
13:00
premiery muzyczne tygodnia
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach, muzyce i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Rhye – Home

Czwarty album długogrający projektu Mike'a Milosha. Muzyk od pierwszych minut zabiera nas na parkiet, ale jak to z nim bywa, nie należy spodziewać się tanecznych bangerów. Raczej stonowane, bujające, kompozycje. Może nie tak przyciągające, jak te z poprzednich albumów, ale nadal warto poświęcić im chwilę.

Still Corners – The Last Exit

Nowy materiał od Still Corners z kolei od pierwszych minut wita nas piękną americaną. Doskonale sprawdza się tu eteryczny wokal Tessy Murray.

Bicep – Isles

I jeszcze jedna propozycja do tańca, gęstsza niż wspomniany na początku album Rhye. Duet Bicep powstał w 2009 roku w Belfaście. „Isles” to ich drugi album długograjacy. Jak twierdzą irlandzcy muzycy, obecnie mieszkający w Londynie, „płyta to wersja home listening, a na żywo całość zabrzmi znacznie, znacznie ciężej”.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA