REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Są pierwsze zdjęcia Marcina Dorocińskiego z filmu „Psy 3. W imię zasad”

Wygląda na to, że współczesny film sensacyjny nie może zostać nakręcony bez Marcina Dorocińskiego, podobnie jak komedia TVN-u bez Karolaka. Tylko, że to akurat jest niezła wiadomość.

24.07.2019
14:42
psy 3 w imie zasad
REKLAMA
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się powrót po latach jednego z najbardziej kultowych filmów polskiej kinematografii. „Psy 3. W imię zasad” - naprawdę uwielbiam ten niemal wulgarny podtytuł - pojawią się na ekranach kin już 17 stycznia 2020. I chociaż o samym filmie ciągle nie wiemy za dużo, to najwyraźniej ruszyła już jego promocja, bo co i rusz dostajemy nowe materiały.

psy 3 w imie zasad class="wp-image-307555"

Tym razem możemy zobaczyć, jak w filmie będzie wyglądała postać grana przez Marcina Dorocińskiego.

Wit to jest taki facet, który nie odpuszcza. Bezapelacyjnie, do samego końca. Podobnie zresztą jak wszyscy w tym filmie - mówi Dorociński o bohaterze, w którego się wciela.

„Psy 3. W imię zasad” opowiedzą o tym, co działo się po 25 latach, gdy przymusowy pobyt więzieniu zaliczył Franz Maurer (w tej roli oczywiście Bogusław Linda). W materiałach promocyjnych podkreślone jest, że bohater ląduje w nowej Polsce, która przez czas jego nieobecności bardzo się zmieniła.

psy 3 w imie zasad class="wp-image-307549"

Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko – czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

REKLAMA

Przypomnijmy, że obok Lindy na ekranie zobaczymy również „Nowego”, którego jak zwykle zagra Cezary Pazura. Co ciekawe, ma pojawić się również Artur Żmijewski, który we wcześniejszych filmach wcielał się w Radosława Wolfa.psy 3 w imie zasad

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA