REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rami Malek opowiada o swojej najnowszej roli. Bohemian Rhapsody zapowiada się doskonale

Do premiery filmu o Queen, jednym z najsłynniejszych zespołów muzycznych wszech czasów, zostało coraz mniej czasu. Co za tym idzie, w sieci pojawia się coraz więcej materiałów promujących Bohemian Rhapsody.

05.10.2018
12:07
bohemian-rhapsody-malek-wywiad
REKLAMA

Tym razem twórcy filmu zaprezentowali fanom na całym świecie trzyminutowy wycinek pokazujący nie tylko sceny z produkcji, ale przede wszystkim rozmowy z aktorami i osobami, które pracowały przy filmie. Jednak wszystkie wypowiedzi skupiają się na centralnej postaci Freddiego Mercury’ego, w którego w filmie wcielił się Rami Malek, do tej pory znany widzom z produkcji takich jak Mr. Robot czy Need For Speed.

REKLAMA

Materiał zawiera wypowiedzi samego aktora, który opowiada o procesie wcielania się w rolę.

Kiedy zostajesz obsadzony w roli Freddiego Mercury’ego, zaczynasz zastanawiać się, jakim cudem miałbyś dorównać takiej postaci. To ogromna odpowiedzialność, ale byłem gotów się jej podjąć - mówi Malek.

Malek przyznaje jednak, że ta rola wcale nie należała do najłatwiejszych. Aktor musiał się zmierzyć z wieloma trudnościami, jak na przykład nauka ruchów legendy rocka, której Remi uczył się wraz z osobistym trenerem. W dalszej części wywiadu odtwórca głównej roli zwraca też uwagę na dziesiątki godzin przymiarek strojów, często na obcasach z dziesięciocentymetrowymi platformami.

Pod koniec materiału, atmosferę dodatkowo podgrzewa obietnica producenta filmu, Grahama Kinga, który twierdzi, że Bohemian Rhapsody:

To najlepszy występ aktorski, jaki widziałem od bardzo długiego czasu.

Widzowie i fani w Polsce muszą poczekać na premierę filmu jeszcze niespełna miesiąc - do 2 listopada. Niecierpliwym pozostaje natomiast powtarzanie dwóch, dotychczas wypuszczonych zwiastunów, majowego oraz lipcowego. Jeśli i to okaże się niewystarczające, polecamy poszperać na kontach społecznościowych zespołu Queen, gdzie można znaleźć krótkie fragmenty z filmu opatrzone legendarnymi utworami zespołu.

REKLAMA

Z materiałów, które mogliśmy zobaczyć do tej pory, zapowiada się jedna z najważniejszych premier roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA