REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Remake Hellraisera? Clive Barker pisze scenariusz? Zgadza się

Do tej pory, począwszy od 1987 roku , mieliśmy dziewięć horrorów z tytułem „Hellraiser” (Wysłannik Piekieł). W tym całkiem niedawno, bo w 2011 roku, średnio udany produkt - Hellraiser: Revelations. Każdy człowiek po chwili namysłu mógłby rzecz, że dziewięć pozycji to całkiem dużo, prawda? Błąd. Pinheada i spółki nigdy za dużo.

25.10.2013
13:53
Remake Hellraisera? Clive Barker pisze scenariusz? Zgadza się
REKLAMA

Tym bardziej, że za nowym filmem będzie stać nie kto inny, jak sam Clive Barker, twórca pierwszego Hellraisera. Ten „nowy film” to jednak nie kontynuacja serii a wprost przeciwnie – reboot. Można więc oczekiwać, że najprawdopodobniej jeszcze moje wnuki będą świadkami kolejnych sequeli z Cenobitami w roli głównej.

REKLAMA

Kontynuując głoszenie dobrych wiadomości … Fani Hellraisera już mogą zacząć się cieszyć, Barker ogłosił, że jego film obędzie się bez CGI – można więc oczekiwać starej szkoły efektów specjalnych - będzie jeszcze mroczniejszy od oryginału, a do tego w roli Pinheada wystąpi Doug Bradley. No lepiej chyba być nie może!

REKLAMA

Gwoli przypomnienia, Hellraiser to seria horrorów, w których nieświadome zagrożenia ludzie, za pomocą kostki Lemarchanda, przenoszą się do świata piekielnych Cenobitów, którym wszelakie cierpienie (zarówno zadawane jak i otrzymywane) sprawia ogromną rozkosz.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA