REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Lewandowski zaliczył wizerunkową wpadkę. „Kardynalny błąd futbolowego papieża”

Robert Lewandowski poszedł jakiś czas temu w ślady innych celebrytów i otworzył w Warszawie restaurację sygnowaną swoim nazwiskiem. I choć lokal cieszy się sporym zainteresowaniem na kulinarnej mapie Warszawy, zdaniem eksperta od uzależnień, sportowiec popełnił poważny błąd. O czym dokładnie mowa?

21.07.2023
10:16
Robert Lewandowski
REKLAMA

Robert Lewandowski jakiś czas temu postanowił zainwestować w restaurację sygnowaną jego nazwiskiem. Na otworzenie gastronomicznych biznesów decyduje się obecnie mnóstwo gwiazd. Niedawno drugą kawiarnię w Warszawie otworzył Maciej Musiał.

Czytaj też: Lewandowski: śpiewa sobie w duecie z Quebonafide na własnej imprezie. Internauci: żenujące

REKLAMA

Specjalista uzależnień wbił szpilę Robertowi Lewandowskiemu. O co poszło?

Tymczasem Robert Lewandowski zdaniem eksperta od uzależnień popełnił spory błąd, bo jak się okazuje, w menu zabrakło bezalkoholowych drinków.

Nie ma żadnego wyboru, dla kogoś, kto lubi drinki, a nie cierpi alkoholu. Niech ci, którzy są sami z siebie marką, mając ochotę na knajpiane projekty, idą za tym przykładem, nie popełniając tak kardynalnego błędu wizerunkowego jak nasz "futbolowy papież" Robert Lewandowski, który w swojej warszawskiej knajpie, poobwieszanej sportowymi akcesoriami, promuje i sprzedaje trujący alkohol

- napisał na Facebooku Robert Rutkowski, który jest terapeutą uzależnień.

Rutkowski uważa też, że to faux pas, iż w momencie, gdy żona piłkarza, Anna Lewandowska od lat promuje zdrowy tryb życia, Robert nie pokusił się, aby do karty dodać bezalkoholowe drinki.

Za Gierka było to jeszcze do przyjęcia, ale współcześnie jest to zwykła żenada, tym bardziej, gdy ma się żonę uchodzącą za ekspertkę od zdrowego stylu życia. Spec od wizerunku zawalił robotę w jak najgorszym stylu - napisał.

Przypomnijmy, że w październiku 2021 roku Lewandowski podzielił się ze swoimi wielbicielami informacją odnośnie nowego projektu, nad którym spędził trochę czasu. Na terenie Browarów Warszawskich otworzył restaurację NINE's. Jest to lokal zachowany w sportowym stylu, natomiast w karcie znalazły się dania kuchni amerykańskiej, azjatyckiej, ale też polskiej.

Na czym zarabiają Anna i Robert Lewandowscy?

REKLAMA

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mogą pochwalić się sporą listą dochodowych projektów. Słynne małżeństwo w 2022 r. znalazło się na 89. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków magazynu "Wprost". Lewandowski zarobione na murawie pieniądze inwestuje m.in. w nieruchomości. Ma również własną agencję marketingową Stor9 oraz restaurację NINE's.

Z kolei majek Anny Lewandowskiej szacowany jest na  313 mln zł. Jak donosił jakiś czas temu "Wprost" najwięcej dochodów Lewandowska ma z pięciu spółek. Razem z Robertem Lewandowskim jest właścicielką spółki Levann, która zajmuje się sprzedażą suplementów. Anna ma też własną markę z naturalnymi kosmetykami Phlov, sklep internetowy HPBA, zdrowe przekąski Eat by Ann i siłownię Healthy Center na warszawskiej Sadybie. Jednym z najszybciej rozwijających się biznesów trenerki jest sprzedaż cateringu dietetycznego "Super menu". W 2021 r. przychody za catering wyniosły aż 37 mln zł. Do tego trzeba tez doliczyć liczne reklamy, w których para bierze udział oraz przychody z obozów sportowych Anny .

Zdjęcie główne: Instagram/Robert Lewandowski

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA