REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Shiv jeszcze bardziej przebiegła w 4. sezonie "Sukcesji". Prywatnie Sarah Snook to przeciwieństwo Siobhan Roy

"Sukcesja" powraca z ostatnim, 4. już sezonem. Razem z nią ulubieni bohaterowie, którzy w pogoni za władzą zrobią niemal wszystko. Choć w obsadzie hitowego serialu nie brakuje kobiet, to jednak rola Shiv, granej przez Sarah Snook wydaje się najmocniejszą kobiecą kreacją w "Sukcesji". Nowy odcinek "Sukcesji" sugeruje, że Shiv będzie jeszcze bardziej przebiegła, sarkastyczna, okrutna, z jeszcze większym apetytem na władzę w rodzinie Royów.

27.03.2023
18:55
Shiv, "Sukcesja"
REKLAMA

W końcu jest! Na HBO Max zawitał 1. odcinek 4. sezonu hitowej "Sukcesji". Pierwszy odcinek ostatniego sezonu nakreśla nam, że w 4. odsłonie będzie jeszcze więcej intryg, kłamstw, manipulacji, śmiałych posunięć głównych bohaterów, aby być na wygranej pozycji. Nie zabraknie też ostrego poczucia humoru. Główni bohaterowie po raz kolejny kreśleni są grubą krechą wyrachowania. I choć Shiv grana przez Sarah Snook od pierwszego sezonu "Sukcesji" nigdy nie była grzeczną dziewczynką, ani też kochaną żoną, pierwszy odcinek nowego sezonu pokazuje, że będzie jeszcze bardziej przebiegła.

REKLAMA

Nowy odcinek "Sukcesji" pokazuje, że Shiv będzie jeszcze bardziej bezwzględna w drodze po władzę.

Shiv wyrasta na mózg operacji w knuciu przeciwko ojcu, jednak największe wrażenie w 1. odcinku nowego sezonu robi emocjonalna scena z Tomem( Matthew Macfadyen), gdzie spotykają się w ich niegdyś wspólnym apartamencie. Nie będę dokładnie zdradzać, o co chodzi, natomiast dla mnie to najbardziej poruszające ujęcie w nowym odcinku. Choć ze strony Shiv nie brakuje złośliwości i mocnych słów w stosunku do męża, w pewnym momencie sarkazm ustępuje, zastępując go innymi emocjami, takimi jak rozczarowanie oraz poczucie przegranej, porażki i smutku. Czekam na dalsze rozwinięcie kreacji Shiobhan Roy w kolejnych odcinkach, bo to najmocniejsza kobieca kreacja w całej "Sukcesji". Choć oczywiście kobiet w hitowej produkcji nie brakuje, to jednak Shiv jest postacią krwistą, barwną, choć wiadomo, nazwisko zobowiązuje, więc jako Roy jest zafiksowana na władzę niemniej, niż pozostała trójka braci.

Prywatnie Sarah Snook nie zaprzyjaźniłaby się z Shiv

Prywatnie aktorka w wywiadach podkreśla, że mocno różni się od swojej bohaterki. Choć wszystkie cechy, które ma Shiv są jej obce, przyznała niedawno, że pewność siebie bohaterki "Sukcesji" to coś, co wzięła od niej, przekładając na prywatne życie. Sarah Snook w jednym z niedawnych wywiadów mówiła też, że choć na przestrzeni lat zmieniała się razem z Shiv, raczej nie przyjaźniłaby się z nią.. Trudno się nie zgodzić z Sarah. W końcu Shiv nie należy do empatycznych bohaterek "Sukcesji", choć potrafi być bardzo szczera. Ciężko ją polubić, a co dopiero zaufać.

Z pewnością dla 35-letniej australijskiej aktorki rola Shiv była jedną z najważniejszych, ale też najtrudniejszych w jej karierze. Prywatnie Sarah nigdy nie obracała się w tak zamożnej i bezwzględnej rodzinie. Czytając jej wypowiedzi można odnieść wrażenie, że Sarah jest dużo bardziej stonowana i spokojna od swojej bohaterki. Snook ciężko pracuje na swoją pozycję i mimo że przecież nie jest debiutantką w świecie filmu - na swoim koncie ma wiele ról w rozmaitych produkcjach, to jednak "Sukcesja" wywindowała jej karierę mocno do góry. Australijka na sowim koncie ma nagrody AACTA za główne role w filmach "Przeznaczenie" oraz "Wojenne siostry". Snook zdobyła również Złotego Globa w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w "Sukcesji".

Zwiastun 4. sezonu "Sukcesji"
REKLAMA

Sarah Snook jest gwiazdą, która mocno chroni swoje życie prywatne. Na jej Instagramie nie ujrzycie prywatnych fotek z mężem. Jednak ciążowy brzuszek, który zaprezentowała na uroczystej premierze najnowszej odsłony "Sukcesji" ciężko było ukryć.  Australijska gwiazda zdradziła w rozmowie z Entertainment Tonight, że razem z mężem Dave'em Lawsonem oczekują narodzin pierwszej pociechy. To ekscytujące, czuję się doskonale - mówiła.

Aktorka i jej ukochany, komik Dave Lawson pobrali się w 2021 roku w tajemnicy przed mediami. Przez dłuższy czas Sarah i Dave byli po prostu ziomkami. Gdy wybuchała pandemia, zostałam uwięziona w Melbourne z jednym z moich najlepszych kumpli i zakochaliśmy się w sobie- wspominała Sarah w rozmowie z magazynem "Vogue. Dla aktorki "Sukcesji" teraz jest bardzo dobry czas. W końcu 4. sezon hitowego serialu jest już ostatnim, ona sama zdobyła ogromną sławę, a teraz będzie mogła w końcu odpocząć i cieszyć się rodzinnym szczęściem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA