REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial The Good Fight lekarstwem na brak Żony idealnej? Na to liczę!

Gdybym napisał, że płakałem, gdy kończył się ostatni odcinek The Good Wife to pewnie bym skłamał, ale faktem jest, że serial ten należał do moich ulubionych. Dlatego też z nieskrywaną przyjemnością przyjąłem informacje o spin-offie pod tytułem The Good Fight.

11.01.2017
12:48
The Good Fight
REKLAMA
REKLAMA

O czym będzie opowiadał serial?

Skandal. Słowo klucz wszystkich sezonów The Good Wife wraca w najlepszym wydaniu. Przynajmniej tak można wnioskować po premierze pierwszego pełnego trailera. Sami zobaczcie:

Bohaterką nowej produkcji jest młoda prawnik, której reputacja zostaje zniszczona przez skandal finansowy. I bardzo dobrze, że jest to skandal finansowy, bo daje to sporo możliwości. Przede wszystkim odejście od pierwotnej konwencji i od opierania fabuły o skandal seksualny, który przewijał się przez wszystkie sezony The Good Wife.

Dla fanów serii jest to bardzo dobra wiadomość, bo wszelkie romanse w The Good Wife przejadły się i brakowało dodatkowych bodźców, będących w stanie podkoloryzować fabułę.

Maia, bo tak na imię ma główna bohaterka spin-offu, będzie musiała zmierzyć się z wieloma problemami, z którymi wcześniej nie miała do czynienia. W przeciwieństwie do Alicii Florrick (tytułowa bohaterka The Good Wife), Maia będzie mogła liczyć na wsparcie w osobie Diane już od pierwszych odcinków.

Jednak dla Diane wydarzenia również nie układają się po jej myśli. Będąc matką chrzestną głównej bohaterki spin-offu, w wyniku skandalu zostaje zwolniona z kancelarii, którą budowała od podstaw. Czy poradzi sobie z nową sytuacją? Tego jestem niemal pewien, ale bardziej cieszy mnie fakt, że obydwie bohaterki w związku z rozwojem wydarzeń będą musiały szukać zatrudnienia w innym mieście.

REKLAMA

To kolejny aspekt, który pozwala odświeżyć produkcję, pokazać zupełnie nowe lokalizacje, nowych bohaterów i nowe wyzwania.

Tego w The Good Wife brakowało w ostatnich sezonach i wygląda na to, że twórcy widzą mankamenty produkcji i chcą je skutecznie poprawić.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA