REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Znamy datę premiery Spotify na Xbox One. Z tej okazji przygotowaliśmy playlistę dla graczy

To już oficjalne. Spotify robi kolejny ukłon – po wieloletniej współpracy z PlayStation – w stronę społeczności graczy. Aplikacja trafiła na konsole Xbox One w 34 krajach na całym świecie.

08.08.2017
18:04
Spotify na Xbox One już dostępny! Podpowiadamy czego posłuchać
REKLAMA
REKLAMA

Zacznijmy od tego, czego do tej pory nie wiedzieliśmy. A więc od daty premiery. Spotify na Xbox One zadebiutuje już dziś, 8 sierpnia. Aplikacja pojawi się na 34 rynkach na całym świecie, w tym w Polsce. Będzie oferowała nielimitowany dostęp do wszystkich swoich typowych funkcji, a jej funkcjonalność i interfejs będą bardzo podobne do wersji na Android TV i PlayStation. Aplikacja będzie mogła działać w tle, a więc będzie odtwarzała muzykę na przykład podczas grania.

Jak zapowiada Spotify, będzie można korzystać ze specjalnych playlist do grania, które będą dostępne w zakładce Gaming i uzyskać dostęp do pełnego katalogu muzyki Spotify. - Muzyka pozostaje nieodzownym elementem każdej udanej rozgrywki – mówi nam Mikael Ericsson, Product Director, Platform & Partner Experience w Spotify. - Zaczynając od dzisiaj, możemy z dumą zaoferować graczom Xbox One możliwość wyboru unikalnej ścieżki dźwiękowej, która będzie towarzyszyć ich ulubionym grom – dodaje.

Aplikacja będzie też obsługiwała funkcję Spotify Connect. Podczas korzystania ze Spotify na Xboksie, wystarczy uruchomić aplikację Spotify na naszym telefonie, tablecie czy laptopie, by zamienić je w pilota do uruchomionej na konsoli wersji.

Spotify Xbox One class="wp-image-91535"
Spotify Xbox One

Mamy już Spotify na Xbox One. To... od czego zacząć?

Z okazji premiery Larry „Major Nelson” Hryb – opiekun xboksowej społeczności – przygotował playlistę ze swoimi ulubionymi utworami. Znajdziecie ją w sekcji Gaming w aplikacji. Pomysł ten zainspirował mnie do stworzenia podobnej listy propozycji.

REKLAMA

Poprosiłem koleżanki i kolegów ze Spider’s Web o wspólne stworzenie gamingowej playlisty. A więc listy, na której znajdą się piosenki i utwory, które kojarzą się nam z grami. Znajdziecie na niej zarówno ulubione ścieżki dźwiękowe i utwory... dość nieoczywiste. Zastanawiam się, czy ktoś odgadnie, bez konsultacji z wyszukiwarką, skąd pochodzą wszystkie kawałki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA