REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Tablica - aplikacja, która zawstydziła mobilne Allegro

Ciężko znaleźć choć jednego użytkownika, który z mobilnej wersji popularnego serwisu aukcyjnego byłby zadowolony. A przecież na Allegro świat się nie kończy. Jeśli jesteście zmęczeni liderem, mamy dla Was alternatywę.

Co prawda w jej wypadku nie można liczyć na dreszczyk emocji związany z licytacją - ewentualnie na wytargowanie niższej ceny od sprzedawcy. Jednakże i tak - warto. O jakiej aplikacji mowa? O Tablicy, wiernym klonie serwisu tablica.pl, przystosowanym do urządzeń mobilnych. Na Tablicy, jak to z tablicami bywa, można zamieszczać ogłoszenia. W tym wypadku użytkownicy mają do wyboru czternaście kategorii. Dodawanie własnych ofert oraz informacji jest wręcz dziecinnie proste. Podobnie jak przeglądanie tego, co zostało dodanego przez innych.

23.04.2013
15:07
Tablica - aplikacja, która zawstydziła mobilne Allegro
REKLAMA
REKLAMA
kategorie


Największymi zaletami Tablicy są bez wątpienia przejrzysty interfejs i bardzo wysoki poziom intuicyjności. Nic do życzenia nie pozostawia także wyszukiwanie. Do pożądanych produktów możemy dotrzeć zarówno przez wejście w interesującą nas kategorię, jak i wpisanie odpowiedniego hasła w wyszukiwarkę. Nie wszyscy ogłoszeniodawcy decydują się na wysyłkę produktów, dlatego na początku warto zawęzić wyniki wyszukiwania, poprzez określenie swojej lokalizacji (ewentualnie obszaru, do którego możemy dotrzeć, by osobiście odebrać zakupy).

Tablica umożliwia zdefiniowanie minimalnej i maksymalnej ceny, sposobu sortowania (najnowsze, najdroższe, najtańsze) oraz preferowanego sprzedawcy (firmy, osoby prywatne). Możemy zdecydować, że chcemy oglądać wyłącznie produkty ze zdjęciem, nowe lub używane, a także przeznaczone dla kobiet bądź mężczyzn (dotyczy wybranych kategorii). Transakcja nie zawsze musi przebiegać w konwencjonalny sposób: płacę - dostaję. Użytkownicy mogą zamieniać się produktami a także, dawać i otrzymywać niechciane przez innych przedmioty za darmo. Tablica to także szansa dla zwierząt na znalezienie nowego właściciela. Czworonogi zostały podzielone według ras. Nie sprawia to, że ich widok staje się mniej przygnębiający, jednak jeśli szukacie lojalnego przyjaciela i wiecie jak powinien wyglądać, z tą aplikacją odnajdziecie go bez trudu.

REKLAMA
tablica1

Przystępne ceny, wygoda, funkcjonalność i szereg zalet, wymienionych powyżej - wszystko to składa się na rewelacyjną aplikację. Aż chce się z niej korzystać, nawet nie mając potrzeby nabywania niczego konkretnego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA