REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Pojawił się zwiastun nowego serialu twórcy "Yellowstone". Jeszcze w tym roku zadebiutuje na SkyShowtime

Najbardziej zapracowany człowiek w branży serialowej? Bez wątpienia Taylor Sheridan - twórca głośnego "Yellowstone" i jego spin-offów. W sieci właśnie pojawił się zwiastun nowej produkcji sygnowanej jego nazwiskiem. "Special Ops: Lioness" jeszcze w tym roku trafi na SkyShowtime.

11.07.2023
13:33
special ops lioness skyshowtime yellowstone
REKLAMA

Chociaż samo "Yellowstone" dobiega końca, jego uniwersum ciągle się powiększa. Dostaliśmy już dwa prequele pod postacią "1883" i "1923", a przecież wiadomo, że saga rodziny Duttonów na tym się nie skończy, bo zapowiedziano już kolejne spin-offy. Taylor Sheridan nie wie, co to odpoczynek i cały czas atakuje nas nowymi tytułami - nie tylko powiązanymi z jego flagowym projektem. Starczy przecież w tym kontekście wspomnieć dostępne na SkyShowtime "Mayor of Kingstown" czy "Tulsa King".

Jeszcze w tym roku do pokaźnej biblioteki seriali Taylora Sheridana na SkyShowtime dołączy "Special Ops: Lioness". Szpiegowska opowieść oparta jest na prawdziwym programie CIA i śledzi losy Cruz Manuelos - młodej żołnierki marines, która zostaje zwerbowana do zespołu mającego zniszczyć groźną organizację terrorystyczną od wewnątrz. Udostępniony właśnie zwiastun potwierdza, że jest na co czekać.

Czytaj także:

REKLAMA

Wybuchowy zwiastun nowego serialu twórcy Yellowstone

"Special Ops: Lioness" będzie prawdziwą ucztą dla fanów mocnych seriali. Gwarantuje to nie tylko nazwisko twórcy, ale również gwiazdorska obsada, w której znalazła się znana ze "Strażników Galaktyki" czy "Avatara" Zoe Saldana. Na ekranie towarzyszy jej Nicole Kidman i sam Morgan Freeman. Prócz nich w produkcji występują jeszcze m.in. Laysla De Oliveira i Michael Kelly.

REKLAMA
Special Ops: Lioness - SkyShowtime

"Special Ops: Lioness" nie ma jeszcze konkretnej daty premiery w dostępnym w Polsce serwisie SkyShowtime. Wiadomo jednak, że na Paramount+ zadebiutuje już 23 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA