REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Hity SkyShowtime. Wybraliśmy 10 najlepszych seriali w serwisie

SkyShowtime może i jest serwisiem, który nie szasta produkcjami na prawo i lewo, ale tutaj nie liczy się ilość, a jakość. W ofercie nowej platformy na polskim rynku znajdziecie kilka tytułów, od których nie będziecie w stanie się oderwać. Oto 10 najlepszych seriali w serwisie SkyShowtime.

04.06.2023
12:53
najlepsze seriale skyshowtime
REKLAMA

Trzeba przyznać, że serwis SkyShowtime nie ma na ten moment zbyt wiele oryginalnych produkcji, jak choćby Netflix czy HBO Max. Platforma jednak posiada w swojej bibliotece tytuły na wyłączność, które stały się w Polsce bardzo popularne. I, co tu dużo mówić, serwis stawia raczej na mocniejsze doznania, choć jest też otwarty na inne gatunki. Wśród najlepszych serialowych produkcji SkyShowtime znalazły się te, które zdecydowanie podniosą poziom adrenaliny we krwi, a historie w nich przedstawione pełne są akcji i mocnych wrażeń. Oto 10 najlepszych i najpopularniejszych seriali SkyShowtime, które pokochali widzowie.

REKLAMA

Najlepsze seriale SkyShowtime: 10. "A Town Called Malice"

Wyjątkowo barwny serial "A Town Called Malice" przenosi widza w lata 80. na słoneczne Costa del Sol, Wybrzeże Słońca w Hiszpanii. Tam, po ledwie przeżytej wojnie gangów, udają się Gene Lord oraz jego narzeczona Cindy, chcąc uniknąć aresztowania. Splotem wypadków uciekinierzy uwikłani zostają w lokalny półświatek, a jakby tego było mało, pozostali członkowie rodziny Lordów dołączają do pary na hiszpańskim wybrzeżu, chcąc odzyskać dawną chwałę i cudowne dni, kiedy byli jeszcze szanowani gangsterami z południowego Londynu.

Serial "A Town Called Malice" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "A Town Called Malice" (2023-)

9. The Calling

Główny bohater serialu "The Calling", Avraham "Avi" Avraham, to detektyw w nowojorskiej policji, a ponadto niezwykle religijny Żyd, obdarzony wyjątkowym talentem do tropienia przestępców i rozwiązywania skomplikowanych zagadek. Mężczyzna czuje duchową misję, by wymierzać sprawiedliwość, przy czym polega na swojej głębokiej wierze w ludzkość. Jego perspektywa jednak ulega diametralnej zmianie, gdy pozornie rutynowe dochodzenia przybierają zupełnie inny obrót. 

Serial "The Calling" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "The Calling" (2022-)

8. Rabbit Hole

Thriller szpiegowski "Rabbit Hole" warto obejrzeć choćby dla Kiefera Sutherlanda. Aktor, znany z serialu "24 godziny", wcielił się tu w główną rolę korporacyjnego szpiega Johna Weira, który oszustwem potrafi zrujnować niejedno życie. Nieoczekiwanie, za sprawą potężnych sił, które mogą kontrolować i wpływać na populacje, John zostaje wrobiony w morderstwo i wciągnięty w niebezpieczną rozgrywkę, której ceną jest wolność i demokracja. 

Serial "Rabbit Hole" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "Rabbit Hole" (2023-)

7. Star Trek: Strange New Worlds

Serial z uniwersum Star Treka, "Star Trek: Strange New Worlds" skupia się na historii kapitana Christophera Pike'a, który zasiadał za sterami U.S.S. Enterprise. Akcja serialu rozgrywa się w XXIII wieku, jeszcze zanim do załogi U.S.S. Enterprise dołączył kapitan Kirk, a zatem dekadę przed wydarzeniami z produkcji "Star Trek: The Original Series", gdy kapitan Pike, oficer naukowy Spock i Numer Jeden podróżują po galaktyce i odkrywają nowe światy.

Serial "Star Trek: Strange New Worlds" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "Star Trek: Strange New Worlds" (2022-)

6. Halo

"Halo" to serial, który z pewnością pokochają fani gry wideo o tym samym tytule, bo to właśnie w oparciu o tę grę stworzono tę aktorską adaptację. Akcja produkcji osadzona jest w XXVI wieku i skupia się na historii superżołnierza - Master Chiefa. Misją bohatera, w którego wcielił się Pablo Schreiber, jest obrona ludzkości przed Przymierzem, czyli pozaziemskim imperium wojskowym. 

Serial "Halo" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "Halo" (2022-)

5. Tulsa King

Sylvester Stallone wraca w dobrym stylu. Jego nową kreację aktorską zobaczycie właśnie w serialu "Tulsa King"Jeremy Renner powraca w nowym sezonie serialu "Burmistrza Kingstown" jako Mike McLusky. On i cała jego rodzina od dziesięcioleci próbują zaprowadzić w Kingstown porządek i sprawiedliwość, co jawi się jako zadanie mocno skomplikowane, biorąc pod uwagę fakt, że w miasteczku pogrążonym w chaosie jednym biznesem, który jako tako prosperuje, jest więziennictwo., który wśród amerykańskich widzów stał się hitem. Stallone wciela się tu w Dwighta "Generała" Manfrediego, członka nowojorskiej mafii, który po 25 latach odsiadki w więzieniu zostaje zesłany przez swojego szefa do Oklahomy, gdzie ma rozszerzać działalność przestępczej organizacji. Szukając sposobu na nielegalny zarobek, przekona się, że świat już nie jest taki sam, jak wtedy, gdy zaczynał odbywać swoją karę w więzieniu. 

Serial "Tulsa King" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "Tulsa King" (2022-)

4. Burmistrz Kingstown

Jeremy Renner w serialu "Burmistrz Kingstown" wciela się w rolę Mike'a McLusky'ego. On i cała jego rodzina od dziesięcioleci próbują zaprowadzić w Kingstown porządek i sprawiedliwość, co jawi się jako zadanie mocno skomplikowane, biorąc pod uwagę fakt, że w miasteczku pogrążonym w chaosie jednym biznesem, który jako tako prosperuje, jest więziennictwo.

Serial "Burmistrz Kingstown" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "Burmistrz Kingstown" (2021-)

3. 1923

"1923", serial z Harrisonem Fordem i Helen Mirren w rolach głównych, to amerykański western i prequel serialu "Yellowstone", a jednocześnie kontynuacja produkcji "1883". Historia skupia się na pokoleniu rodziny Dutton, któremu przyszło żyć właśnie w tytułowym 1923 roku, a był to dla nich czas niełatwy - bohaterowie mierzą się z wieloma trudnościami, jak prohibicja, historyczna susza czy początki Wielkiego Kryzysu.  

Serial "1923" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "1923" (2022-)

2. The Offer

Okazuje się, że widzowie SkyShowtime pokochali także odcinki "The Offer". Głównym bohaterem serialu jest Albert Rundy, hollywoodzki producent, który pracuje nad realizacją pewnego filmu. Jak się później okaże, przełomowa produkcja gangsterska okaże się być jedną z najsłynniejszych na świecie. Rundy zaangażowany jest bowiem w prace nad filmem "Ojciec Chrzestny", przy którym pracuje także Francis Ford Coppola.

Serial "The Offer" obejrzysz tutaj.  

Zwiastun serialu "The Offer" (2022)

1. Yellowstone

"Yellowstone" to hit wśród widzów, którzy subskrybują serwis SkyShowtime. W obsadzie serialu, stworzonego przez Taylora Sheridana i Johna Linsona, obok Kevina Costnera znaleźli się m.in. Cole Hauser, Wes Bentley, Kelly Reilly czy Lukę Grimes. Akcja serialu skupia się na rodzinie Duttonów, właścicieli największego rancza w Montanie, tytułowego Yellowstone. Głowa rodziny, John Dutton, chce za wszelką ocenę obronić swoje ranczo przez bezwzględnymi deweloperami, a w tym celu będzie musiał stawić czoła przeszłości oraz rdzennym mieszkańcom rezerwatu, który sąsiaduje z Yellowstone. 

REKLAMA

Serial "Yellowstone" obejrzysz tutaj.

Zwiastun serialu "Yellowstone" (2018-)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA