REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Uncategorized

Team X kasuje filmy na potęgę. Na ich kanale została zaledwie garść

W środę 11 października z youtube'owego kanału Teamu X zniknęły wszystkie filmy. Po pewnym czasie część z nich przywrócono - obecnie jest ich tam zaledwie 26 i są to wyłącznie klipy muzyczne. Nie ma wątpliwości, że ta nietypowa sytuacja jest związana z Pandora Gate.

11.10.2023
17:18
team x kasuje filmy usunięte youtube spotlight kosmetyki pandora gate
REKLAMA

Team X był projektem Stuarta "Stuu" Burtona, który mierzy się obecnie z oskarżeniami o niestosowne kontakty z nastolatkami poniżej 15. roku życia. Internauci zaczęli prześwietlać całą influencerską formację, oskarżając niektórych członków o rozmaite powiązania z Pandora Gate i, przede wszystkim, zatajanie informacji. Dziś - w środę 11 października - z prowadzonego przez agencję Spotlight kanału Teamu X nagle zniknęły wszystkie wideo. Po 14 przywrócono niewielką ich część - i są to wyłącznie teledyski.

Czytaj więcej o Pandora Gate i Team X:

REKLAMA

Team X znika z YouTube'a. Spotlight usuwa filmy

Kanał @TEAMXOFICJALNIEE wciąż ma ponad 1 mln subskrypcji, ale widzowie nie mają już czego na nim szukać - no chyba, że mają ochotę wrócić do klipów Natsu czy Leksia. Stopniowe czyszczenie śladów, o którym pisaliśmy wczoraj, ewidentnie przybrało na sile. Co więcej, internauci zaobserwowali również poważne problemy z działaniem strony internetowej wspomnianej agencji Spotlight, która nadzoruje Team X - po wejściu tam użytkownikom wyświetlał się bowiem błąd. Przyczyny awarii pozostają nieznane, jednak w chwili pisania tego tekstu próba odpalenia serwisu zakończyła się powodzeniem.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu z sieci drogerii Rossmann zniknęły również kosmetyki sygnowane marką Team X. Wygląda na to, że skandal Pandora Gate, którym zajęła się już prokuratura, boleśnie odbija się na całej formacji, a konsekwencji może być znacznie więcej.

Team X
REKLAMA

Team X, wzorowany inicjatywach z USA i polskiej Ekipie Friza, został założony w 2019 roku przez agencję Spotlight. Pierwsza edycja wypromowała m.in. Kacpra Błońskiego, Lexy Chaplin, Julię Kosterę, Michała Gałę, Natalię "Natsu" Karczmarczyk oraz Marcina Dubiela. W 2020 roku, kiedy pojawiły się doniesienia o nasilających się konfliktach w Domu X, nastąpiła wymiana członków projektu. Nowymi twarzami ekipy Stuu zostali Natalia "Natsu" Karczmarczyk, Marcin "Sheo" Ejsmont, Monika Kociołek, Karol Pieszko, Cezary "Czaro" Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow i Krzysztof "Leksiu" Lekstan.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA