REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nieśmiertelność jest w modzie. Zobacz trailer do "The Age of Adaline"

Bycie nieśmiertelnym stało się chyba w Stanach czymś modnym. Niedawno narzekaliście, że motyw z serialu "Forever", jest bardzo ograny i właściwie nie ma się czym zachwycać (trochę się zachwycam), a tu powstaje kolejny film oparty na znanym na schemacie. W kwietniu 2015 roku swoją premierę będzie miał film "The Age of Adaline", opowiadający historię kobiety, która w wieku niespełna 30 lat została nieśmiertelna i czas się dla niej zatrzymał.

20.11.2014
11:56
Nieśmiertelność jest w modzie. Zobacz trailer do „The Age of Adaline”
REKLAMA

Pewnego dnia Adaline ma wypadek samochodowy, w którym nie tylko nie ginie, ale dzieje się coś niesamowitego - kobieta staje się nieśmiertelna. Po tym zdarzeniu Adaline rozpoczyna swoją długą podróż, nigdzie nie pozostając na dłużej. Kiedy jednak spotyka mężczyznę swojego życia, pragnie dla niego zrezygnować z magicznego daru. Czy okaże się to możliwe? Czy kochankowie będą mogli się razem zestarzeć?

REKLAMA

REKLAMA

W główną rolę tytułowej Adaline wcieliła się Blake Lively, znana głównie z roli Sereny w "Gossip Girl". Partnerować jej będą tacy aktorzy jak Ellen Burstyn czy Harrison Ford. Trailer przywodzi na myśl dość ckliwy i patetyczny dramat, ale mogę się mylić. Jeśli klimatem będzie choć trochę zbliżony do "Niezwykłego przypadku Benjamina Buttona" może okazać się, że będzie to całkiem niezłe kino.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA