REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

I znowu, i znowu, i znowu. Filmowy Batman zacznie wszystko od nowa

Filmowy Batman, tak jak komiksowy, doczeka się wielu alternatywnych historii. Ben Affleck ustąpi miejsca nowemu scenarzyście i nowej opowieści, która nie uwzględni poprzednich filmów.

13.07.2017
15:50
Batman
REKLAMA
REKLAMA

Matt Reeves szykuje się do realizacji filmu The Batman. Nie zamierza jednak korzystać ze spuścizny najnowszych filmów o Mrocznym Rycerzu. Chce opowiedzieć własną historię na swój sposób. Zupełnie od nowa.

Nowy film o Batmanie póki co powstaje w bólach. Pierwotnie za kamerą miał stanąć Ben Affleck, ale ostatecznie z tego zaszczytu zrezygnował na rzecz Reevesa. Reżyser miał jednak wykorzystać jego scenariusz. Affleck, jako fan komiksów i przyjaciel Kevina Smitha wydawał się być kompetentną osoą do tego zadania, jednak Reeves ostatecznie… no cóż, woli napisać to sam.

"Zaczynamy od nowa w The Batman"

Nie można jednak jasno stwierdzić, czy istnieje na ten film jakikolwiek konkretny pomysł. Reeves wielokrotnie podkreślał w starszych wywiadach z mediami, że nie miał czasu myśleć o The Batman, ponieważ był całkowicie skupiony na swoim najnowszym dziele, jakim jest Wojna o planetę małp.

REKLAMA

W efekcie o nowym filmie nie wiemy w zasadzie niczego, poza faktem, że Reeves go napisze i wyreżyseruje, a Ben Affleck w nim zagra. Nie jest jasne, czy swoją posadę nadal ma Joe Manganiello, który został wybrany przez Afflecka do roli Deathstroke’a w jego wersji filmu.

Aktualnie czekamy na Ligę sprawiedliwych, w której grany przez Afflecka Bruce Wayne się oczywiście pojawi. Film pojawi się w polskich kinach jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA