REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„The Boys: "ile odcinków liczy 4. sezon? Kiedy premiera kolejnego epizodu?

„The Boys” od kilku dni rządzi na Prime Video. To już 4. Sezon hitowego serialu i superbohaterach, o których nigdy nie pomyślałbyś, że potrzebujesz ich pomocy. Ile odcinków liczył będzie nowy sezon? Kiedy wypada ich premiera?

25.06.2024
18:05
the boys kiedy premiera
REKLAMA

4. sezon „The Bosy” trafił już do serwisu Amazon Prime Video i od pierwszych dni wzbudzał emocje. Najnowsza seria została odsądzona od czci i wiary przez widzów, ale doceniona przez krytyków. Fani zarzucali serialowi najczęściej źle poprowadzone wątki, ale również atakowano decyzje polityczne. Część widzów dopiero teraz pojęła, że Homelander jest figurą uosabiającą najgorsze cechy z bohatera z konserwatywnego imaginarium, a jego otoczenie to miks bezrefleksyjnej religii, turbokapitalizmu i korporacjonizmu.

REKLAMA

Rzecz w tym, że „The Boys” cały czas budzą emocje, dotykają bowiem najistotniejszych problemów, współczesnej polityki wobec zmieniającego się świata. Tym mniej dziwi, że każdy odcinek wyczekiwany jest z niecierpliwością.

„The Boys” – ile odcinków liczy 4. sezon?

Najnowszy sezon serialu ma liczyć 8 odcinków – dokładnie tyle, ile poprzednie sezony. Serwis Prime Video przy okazji premiery opublikował aż 3 epizody, kolejne udostępniane są w każdy czwartek. Tak prezentują się daty premier kolejnych odcinków:

  • Odcinek 1. Department of Dirty Tricks – 13.06
  • Odcinek 2. Life Among the Septics - 13.06
  • Odcinek 3. We'll Keep the Red Flag Flying Here – 13.06 
  • Odcinek 4. Wisdom of the Ages – 20.06
  • Odcinek 5. Beware of the Jabberwock, My Son -27.06
  • Odcinek 6. Dirty Business – 4.07
  • Odcinek 7. The Insider – 11.07
  • Odcinek 8. Assassination Run – 18.07

Przypomnijmy, że serial „The Boys” opowiada o tytułowej grupie „chłopaków”, którzy postanawiają walczyć z supkami – superbohaterami, którym wydaje się, że nie obwiązują ich prawa ludzkie. Deprawacja to tylko czubek góry lodowej ich przewin, bo na straży ich bezkarności stoi korporacja zła do szpiku kości, niby ze złej bajki. „The Boys” to jednak nie tylko akcja i satyra, to również serial wulgarny, przekraczający granicę tego, co można pokazać w „telewizji”. Jest on skierowany do osób z mocnymi żołądkami.

REKLAMA

Więcej o "The Boys" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA