REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Opublikowali usuniętą scenę z „The Boys”. Mocny materiał z 1. sezonu

Twórcy serialu „The Boys” udostępnili właśnie krótki materiał filmowy pochodzący jeszcze z 1. sezonu. Ta bonusowa scena mocno koresponduje z tym, co dzieje się w 4. serii. Nie jest więc przypadkiem, że pojawiła się właśnie teraz.

20.06.2024
10:44
the boys usunieta scena
REKLAMA

Trwa właśnie burza o 4. sezon „The Boys”. Chodzi w niej o to, że widzowie nie są zadowoleni z wyborów, które podjęli twórcy. Widzowie narzekają na to, jak poprowadzono wątek Francuzika i Kimiko, denerwując się czasem na upodobanie do obu płci tego pierwszego. Atakują też samą satyrę, mówiąc, że wcześniej „The Boys” po równo cisnęło obu stronom politycznej barykady.

Trudno dyskutować z tak formułowanymi zarzutami, bo część z nich ma charakter merytoryczny, a część związana jest z trudnymi do wyplenienia uprzedzeniami. Ewidentnie widzów dopadła nostalgia, bo często wracającym argumentem jest to, że serial kiedyś był lepszy. Jakby w odpowiedzi na te narzekania profil „The Boys” udostępnił fragment serialu sprzed lat. To bonusowa scena z sezonu 1., która nawiązuje mocno do tego, co aktualnie dzieje się w serialu.

REKLAMA

The Boys - usunięta scena

Widzimy w niej młodego Homelandera w sterylnym, laboratoryjnym pomieszczeniu. Chłopcu pokazywane są obrazy, a on musi powiedzieć, co na nich widzi. Kiedy pojawia się obraz Andrea del Verrocchio przedstawiający chrzest Jezusa, przyszły bohater mówi, że to „Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawca”. Przy kolejnym zdjęciu widzi „baseball, jego ulubiony sport”, a następnie flagę USA. Procedura jest powtarzana i ewidentnie nie jest to test wiedzy, a sposób na utrwalenie w dzieciaku pewnych bardzo konkretnych przekonań.

W pewnym momencie Homelander zadaje pytania o rodzinę i jasno widać, że ma potrzebę miłości.

Niestety, chłopak nie rozumie swoich mocy i pracującą z nim kobietę przytula tak mocno, że ta umiera. Najnowsza seria „The Boys” wystawia Butchera i Homelandera na próbę. Ten pierwszy musi zweryfikować wartości, którymi się kieruje, a drugi przechodzi coś na kształt kryzysu wieku średniego, może nawet depresji. Upływający czas, każe mu się zastanowić nad tym, czego właściwie oczekuje od swojego życia.

Więcej o The Boys przeczytacie na łamach Spider's Web:

Opublikowany właśnie fragment przypomina, że supek nigdy nie zaznał miłości, a dzieciństwo, które najmocniej kształtuje to, jakimi ludźmi się stajemy, spędził w laboratorium, w którym przeprowadzano na nim najróżniejsze testy. W kolejnych odcinkach wątek dzieciństwa jeszcze powróci, więc udostępniony fragment nabierze jeszcze szerszego znaczenia.

A przy okazji, jest już dostępny zwiastun 4. odcinka nowego sezonu „The Boys”.

REKLAMA
The Boys - zwiastun 4. odcinka

"The Boys" obejrzycie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA