REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Czas krwawego księżyca" online? Film Scorsesego nareszcie na Apple TV+

Najnowszy film Martina Scorsesego, który zadebiutował w kinach pod koniec października, jest już w VOD, a lada moment trafi też na Apple TV+ w ramach subskrypcji. Gdzie obejrzeć "Czas krwawego księżyca" online?

04.01.2024
18:40
Gdzie obejrzeć Czas krwawego księżyca online? Film Scorsesego nareszcie na Apple TV+
REKLAMA

Niemal 4 godziny. Tyle właśnie trwa "Czas krwawego księżyca" oparty o powieść Davida Granna o tym tytule, który pojawił się na kinowych ekranach (i zresztą wciąż można go tam obejrzeć) pod koniec października. Produkcja dosyć szybko trafiła zatem do VOD, a to oznacza, że już od dzisiaj można w domowym zaciszu na pełnym skupieniu obejrzeć kandydata do przyszłorocznych Oscarów. A zapewniam, że mimo odstraszającej na pierwszy rzut oka długości naprawdę warto, o czym pisaliśmy w recenzji na łamach Spider's Web.

REKLAMA

Więcej o filmie "Czas krwawego księżyca" przeczytasz na łamach Spider's Web:

"Czas krwawego księżyca" online - gdzie obejrzeć? Premiera na Apple TV+

Akcja filmu "Czas krwawego księżyca" rozgrywa się na początku XX wieku na terenie plemienia Osagów, gdzie zostały odkryte złota naftowej. Kiedy ółnocnoamerykańscy Indianie zostali właścicielami gigantycznej fortuny, szybko przyciągnęło to do miasta różnych "biznesmenów". Biali ludzie z wizjami oszałamiającego bogactwa wykorzystywali, naciągali i okradali posiadaczy praw do złóż, a w skrajnych przypadkach - uciekali się do morderstw członków plemienia Osagów, by zawłaszczyć ich majątek. I nie były to rzadkie przypadki.

Zwiastun filmu "Czas krwawego księżyca" (2023)
REKLAMA

Produkcja oparta jest o powieść Davida Granna "Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Osagów i narodziny FBI" z 2017 roku. Przedstawiono w niej takę prawdziwą i pełną napięcia historię związku Ernesta Burkharta, w którego wcielił się Leonardo DiCaprio i Mollie Kyle (Lily Gladstone). "Czas krwawego księżyca" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisie Rakuten, a od 31 grudnia 2023 roku można ją znaleźć na platformie Apple TV.

Teraz przyszedł czas na debiut w ramach comiesięcznej subskrypcji, co ucieszy wszystkich użytkowników serwisu streamingowego Apple TV+. Firma ogłosiła, że nowe dzieło Scorsesego trafi tam już 12 stycznia - oznacza to, że od tego dnia będzie dostępna dla wszystkich subskrybentów.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna filmu "Czas krwawego księżyca" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA