REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

TIDAL wprowadza nową funkcję. Pozwala na wspólne słuchanie muzyki, ale to nie tak jak myślisz

Od dziś, w ramach nowej funkcji Live na platformie muzycznej TIDAL, możesz słuchać muzyki z przyjaciółmi w czasie rzeczywistym, bez względu na dzielącą was odległość. Funkcja Live to także ułatwienie dla grup, które razem podróżują lub spotykają się na różnego rodzaju wydarzeniach. Jednym słowem - TIDAL oferuje możliwość dzielenia się i wspólnego doświadczania muzyki, nawet jeśli jesteście oddaleni od siebie setki kilometrów. Co wiadomo o nowej funkcji?

05.04.2023
10:35
nowa funkcja tidal live
REKLAMA

Do tej pory możliwość wspólnego oglądania filmów i seriali z przyjaciółmi na odległość oferował Netflix w opcji Netflix Party. Teraz dotyczy to również słuchania muzyki, a proponuje to platforma muzyczna TIDAL. Od dziś możesz słuchać ze swoją ukochaną lub ukochanym tych samych kawałków lub dzielić się z przyjaciółmi wrażeniami z premierowych albumów w czasie rzeczywistym, a także śledzić muzyków i fanów muzyki, której słuchasz.

REKLAMA

Nowa funkcja Live w aplikacji została wprowadzona na platformie muzycznej TIDAL we wtorek. Dzięki niej użytkownicy planów TIDAL HiFi i HiFI Plus mają możliwość wspólnego słuchania muzyki w czasie rzeczywistym, bez względu na dzielącą ich odległość. Jak działa najnowsza funkcja?

Funkcja Live w TIDAL

Uruchamiając sesję Live, możesz nadać jej swoją własną nazwę i udostępnić link z dostępem do sesji poprzez SMS, wiadomość w mediach społecznościowych lub e-mail. Od dzisiaj przez cały tydzień możesz także dołączyć do sesji, które przygotowali eksperci TIDAL. Dotyczą one wydarzeń kulturalnych, prezentowania wschodzących gwiazd muzyki czy codziennych czynności, w których muzyka gra nieodłączną rolę, jak gotowanie, trening czy nauka.

REKLAMA

Poprzez muzykę dajemy fanom możliwość łączenia się ze sobą lub z innymi twórcami, markami i
osobowościami za pomocą prostego udostępniania jednym kliknięciem. Korzystanie z Live oferuje fanom muzyki prosty sposób na odkrywanie nowej muzyki od innych fanów w aplikacji lub gdziekolwiek jest udostępniony link.

- tłumaczy Agustina Sacerdote, Global Head of Product w TIDAL.

Funkcja Live dostępna jest w aplikacji na urządzenia z systemami iOS i Android, a użytkownicy mogą wybierać spośród 100 milionów kawałków muzycznych dostępnych w aplikacji. Wiecej o TIDAL Live dowiesz się tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA