REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Tokyo Cosmo" - prześliczna animacja w stylu Pixara

"Tokyo Cosmo" to jeden z najładniejszych krótkometrażowych filmów animowanych, jakie ostatnio widziałem. Wyraźnie czuć w nim inspirację stylem znanego chyba wszystkim studia Pixar, co rzecz jasna należy traktować jako atut.

13.11.2015
11:23
Tokyo Cosmo - prześliczna animacja w stylu Pixara
REKLAMA
REKLAMA

Bo choć jest on bardzo charakterystyczny, to chyba trudno byłoby znaleźć kogokolwiek, komu nie przypadłby on do gustu. Tak samo jest w przypadku stworzonego przez duet Takahiro Miyauchi& Takuya Okada "Tokyo Cosmo", które wizualnie robi ogromne wrażenie. Poza obłędną techniką, warto też zwrócić uwagę na liczbę detali oraz niezwykle skrupulatną szczegółowość, z jaką autorzy oddali przeciętne japońskie mieszkanie i Tokio.

REKLAMA

Jeśli chodzi o fabułę "Tokyo Cosmo", to nie jest ona może już tak efektowna jak warstwa graficzna, niemniej jednak ma swój urok i pozostawia bardzo sympatyczne wrażenie. Ten krótkometrażowy film raczej nie skłania do głębszej refleksji i nie zmieni niczyjego życia, ale z całą pewnością warto poświęcić na niego te niecałe pięć minut. Dzień od razu stanie się lepszy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA