REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tom Holland zagra Romea. Fani mają swój pomysł, kto mógłby wcielić się w Julię

Amerykański aktor, znany z roli Spider-Mana, nie zwalnia tempa i podejmuje się coraz to odważniejszych projektów. Dlaczego jest to aż tak śmiałe? Mowa w tym miejscu o klasycznej sztuce pisarza Williama Szekspira „Romeo i Julia”, a jak wiadomo – najciężej jest nie zawieść w przypadku dzieł kultowych i znanych na całym świecie. Tom Holland zagra Romea w teatralnej odsłonie i nie ukrywa swojego zadowolenia.

07.02.2024
11:15
tom holland romeo
REKLAMA

Jak do tej pory wiadomo tylko, kto będzie odgrywał jedną z ról dramatycznego duetu. Informacje o Julii jeszcze nie ujawniono. Oczywiście pojawiają się głosy, że najlepiej sprawdziłaby się Zendaya, czyli obecna partnerka życiowa Toma Hollanda. Aktualnie są to jedynie niestety pobożne życzenia fanów pary.

REKLAMA

Czytaj więcej podsumowań na łamach Spider's Web:

Tom Holland zagra Romea w teatrze

Aktora będzie można zobaczyć w londyńskiej wersji spektaklu „Romeo i Julia”, której twórcą jest Jamie Lloyd. Przypuszcza się zatem, że będzie to klasyczna opowieści w nieco innej, uaktualnionej odsłonie. Tom Holland już wcześniej zapowiadał, że czeka go kolejny wielki projekt, wzbudzając przy tym ogromne zainteresowanie. Na szczęście dość szybko odkrył przed fanami wszystkie karty, z dumą ogłaszając samego siebie w roli Romea.

REKLAMA

Gdzie i kiedy zobaczyć spektakl?

Sztukę z udziałem Toma Hollanda będzie można oglądać tylko przez 12 tygodni, już od 11 maja bieżącego roku w Duke of York's Theatre. Już teraz można się jednak zapisać na wcześniejszy dostęp do biletów. Oficjalna sprzedaż rusza 13 lutego. Może być to niepowtarzalna okazja na ujrzenie Toma Hollanda w klasycznej odsłonie teatralnej ze współczesnym twistem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA