REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Co dalej ze Spider-Manem Toma Hollanda w MCU? "To było origin story"

Czy dalej ze Spider-Manem w wykonaniu Toma Hollanda? Reżyser "Bez drogi do domu" zdradza, że doszliśmy już do przełomowego momentu w sadze Człowieka Pająka w MCU. To doskonałe wieści dla fanów marvelowskiego superbohatera.

11.08.2023
19:53
spider man 4 mcu tom holland
REKLAMA

Promując swój nowy serial dla Apple TV+ Tom Holland stwierdził ostatnio, że nie chce się żegnać ze Spider-Manem, ale w czwartej części serii MCU zagra pod jednym warunkiem: twórcy wymyślą coś lepszego niż do tej pory. Wysoko postawiona poprzeczka? Reżyser "Bez drogi do domu" jest dobrej myśli, bo przecież wszystko idzie zgodnie z oryginalnym planem.

Spider-Man Toma Hollanda w MCU przeszedł już długą drogę. Ale zupełnie inną niż tą, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Bo przecież do tej pory twórcy kolejnych aktorskich adaptacji komiksów o Człowieku Pająku opowiadali nam ciągle tę samą historię: Peter Parker zostaje ugryziony przez radioaktywnego pająka, bandzior zabija wujka Bena, bohatera pożerają wyrzuty sumienia i uczy się, że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność.

Czytaj także:

REKLAMA

Jaka przyszłość czeka Spider-Mana w MCU?

Spider-Man jakiego znamy i kochamy, to ten, którego tożsamości nikt nie zna. Jako Peter Parker pracuje dorywczo jako fotograf dla Daily Bugle, a jako Człowiek Pająk walczy z superzłoczyńcami. Jak podaje portal Collider, w książce "Spider-Man: No Way Home - The Art of the Movie" reżyser "Bez drogi do domu" Jon Watts potwierdza, że właśnie taki ma teraz być superbohater grany przez Toma Hollanda. Po prostu doszliśmy do tego momentu okrężną drogą:

Kiedy robiliśmy "Homecoming" zastanawialiśmy się, jak podejść do Petera Parkera, żeby zrobić coś, czego jeszcze nie widzieliście... To pokierowało was w kilka różnych ścieżek i doprowadziło do tego, że najlepsi przyjaciele odkrywają jego tożsamość i ciotka poznaje jego tożsamość i potem - na koniec poprzedniego filmu - cały świat ją poznaje. Ale na koniec, wiecie, to było miłe móc połączyć to wszystko w esencję, prostą historię o Spider-Manie. Po prostu nie śpieszyliśmy się z opowiadaniem pierwszego numeru "Spider-Mana" - jego origin story.

REKLAMA
Spider-Man: Bez drogi do domu - MCU

Na ten moment "Spider-Man 4" jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Z powodu trwających właśnie strajków hollywoodzkich scenarzystów i aktorów, których końca na razie nie widać, w najbliższym czasie nie należy spodziewać się nowych informacji w sprawie produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA