REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tom Hollander przypadkowo otrzymał wypłatę Toma Hollanda. Kwota była gigantyczna

Kiedy pewnego dnia Tom Hollander zerknął na swoje konto, zauważył, że znajduje się na nim więcej pieniędzy, niż się spodziewał. Dużo więcej. Okazało się wtedy, że aktor przez pomyłkę otrzymał wypłatę swojego kolegi z branży, Toma Hollanda, za film "Avengers". "To była zdumiewająca suma pieniędzy" - stwierdził.

25.01.2024
13:21
tom hollander otrzymal wyplate toma hollanda pomylka
REKLAMA

Tom Hollander to brytyjski aktor filmowy i teatralny, któremu popularność przyniosła rola Lorda Cutlera Becketta w serii "Piraci z Karaibów". Artysta wcielał się także w role drugoplanowe w głośnych tytułach, takich jak "Duma i uprzedzenie" z Keirą Knightley, "Czas na miłość", "Biały lotos" czy "King's Man: Pierwsza misja", za które prawdopodobnie nie zarabiał kokosów i był to zaledwie ułamek tego, co Tom Holland otrzymał za występ w "Avengersach". Skąd to wiemy? Bo Hollander zdradził, że na jego konto przez przypadek wpłynęła wypłata filmowego Spider-Mana.

REKLAMA

Tom Hollander przez przypadek otrzymał wypłatę Toma Hollanda

Tom Hollander zasiadł niedawno na kanapie u Setha Meyersa jako gość programu "Late Night with Seth Meyers" i opowiedział o tym, jak to się stało, że przelano mu gażę Toma Hollanda. Okazało się, że kiedy Hollander otrzymał e-maila z informacją o wypłacie, jego agencja reprezentowała w tamtym czasie również Hollanda i stąd wyniknęła pomyłka:

Pomyślałem: "Nie sądzę, bym grał w Avengersach". To była zdumiewająca suma pieniędzy, a moje zadowolenie bardzo szybko zniknęło

- stwierdził.

Hollander nie zdradził, na jaką sumę otrzymał przelew, choć stwierdził, że była to siedmiocyfrowa suma. Sytuacja jest o tyle zabawna, że w dniu otrzymania e-maila aktor prowadził program BBC, za który zarobił 30 tys. dol.

Tom Hollander w programie "Late NIght with Seth Meyers"
REKLAMA

O Tomie Hollandzie przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA