REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowości serwisu Netflix. Na platformę wpadł hitowy film "Uncharted"

Do nowości serwisu Netflix dołączył dzisiaj "Uncharted", hitowy film z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych. To nie jedyna produkcja, która w ostatnim czasie zadebiutowała na platformie - w zeszłym tygodniu pojawiło się sporo nowych tytułów, które zdecydowanie warto nadrobić.

16.10.2023
18:21
Nowości serwisu Netflix. Na platformę wpadł hitowy film Uncharted
REKLAMA

Zeszły tydzień stał pod znakiem mrocznych nowości. Na platformie Netflix pojawił się m.in. szwedzki horror "Konferencja". Skupia się on na urzędnikach, którzy spotykają się w wakacyjnej wiosce, gdzie opracowują plan działania na pozyskanie inwestorów w sprawie budowy centrum handlowego. Okazuje się jednak, że mieszkańcom wcale nie są zadowoleni z pomysłu na nowy budynek, a kiedy pojawia się tajemnicza maskotka miasta, członkowie grupy biurokratów zaczynają znikać jeden po drugim.

Do filmu w reżyserii Patrika Eklunda dołączył serial "Zagłada domu Usherów" w reżyserii Mike'a Flanagana. Twórca seriali "Nawiedzony dom na wzgórzu" i "Nawiedzony dwór w Bly" stanął za kamerą nowego przerażającego serialu, opartego o twórczość Edgara Allana Poego. To mroczna opowieść o Rodericku i Madeline Usher, bezwzględnym rodzeństwie, odpowiedzialnym za przekształcenie firmy Fortunato Pharmaceuticals w imperium władzy i bogactwa. Kiedy jednak kolejni dziedzice rodu Usherów po kolei giną z rąk tajemniczej kobiety, na jaw zaczynają wychodzić dawne sekrety. Do tych i innych nowości serwisu Netflix dołączył właśnie hitowy film z "Uncharted" z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix. Na platformę wpadł film "Uncharted"

"Uncharted" to adaptacja popularnej gry wideo o tym samym tytule, która zadebiutowała w 2022 roku. Fabuła produkcji skupia się na młodym Nathanielu Drake'u, barmanie w ekskluzywnym lokalu, który okrada jego bogatych klientów. Pewnego dnia obieżyświat Victor "Sully" Sullivan rzuca chłopakowi wyzwanie, aby wraz z nim wziął udział w poszukiwaniu zaginionego od 500 lat skarbu Magellana. W rolach głównych wystąpili Tom Holland oraz Mark Wahlberg.

Zwiastun filmu "Uncharted" (2022)

O nowościach serwisu Netflix piszemy w serwisie Spider's Web na bieżąco:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA