REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ktoś wrzucił na Twittera cały film "Transformers". Nie po to, żebyś oglądał, ale żeby wkurzyć Elona Muska

Elon Musk już od dłuższego czasu wprowadza na Twitterze zmiany, które nie spotykają się z, delikatnie mówiąc, ciepłym przyjęciem internautów. Jedna z jego ostatnich decyzji rozwścieczyła wręcz użytkowników platformy. W ramach protestu osoba kryjąca się pod nickiem Strongambush886 postanowiła umieścić na portalu film "Transformers 3". A przynajmniej jego znaczną część.

03.07.2023
9:02
transformers twitter elon musk kontrowersje
REKLAMA

Jedną z ostatnich decyzji Elona Muska, które spotkały się z krytyką, jest wprowadzenie ograniczenia czasowego korzystania z platformy. Nikt nie może już scrollować jej bez końca. Właściciel Twittera zapewnia co prawda, że to tylko tymczasowe rozwiązanie, ale użytkowników wcale to nie zadowala. Strongambush886 w umieszczonym przez siebie poście pisze o tym wprost.

W swoim niedawnym wpisie użytkownik Twittera żegna się z platformą obrażając Elona Muska i zamieszczając "Transformer 3" - jak czytamy w poście - skrojone pod portal. Długość wideo wynosi godzinę i 20 min i kończy się tuż przed finałem filmu.

Czytaj także:

REKLAMA

Dlaczego internauta zamieścił "Transformers 3" na Twitterze?

Post pojawił się na Twitterze wczoraj, 2 lipca, ale do momentu publikacji tego tekstu nie został jeszcze z platformy usunięty. Biorąc pod uwagę piracki charakter zamieszczonych w nim treści, ma oczywiście sprowadzić na portal kłopoty. W obliczu limitu scrollowania zrozumiałe jest nawet jego ucięcie. Otwartym pozostaje natomiast pytanie, skąd wybór akurat "Transformers 3" - filmu liczącego sobie 12 lat.

REKLAMA

ScreenRant wskazuje, że lepszym wyborem byłoby "The Social Network" lub nawet jakikolwiek nowszy tytuł. Wybór "Transformers 3" wydaje się mieć siłę rażenia tylko z powodu niedawnej premiery nowej części serii "Przebudzenia bestii". O franczyzie aktualnie się mówi, co może przyciągnąć uwagę opinii publicznej na wybraną przez użytkownika formę protestu. W momencie pisania tego tekstu post Strongambush886 cieszy się całkiem sporą popularnością. Licznik jego wyświetleń wynosi bowiem niemal 475 tys.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA