REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

Rutkowski przychodzi do Macierewicza. Ucho Prezesa zalicza wpadkę

Jak tylko szefowa zobaczyła, że w drugim odcinku Ucha Prezesa będzie detektyw Krzysztof Rutkowski, to powiedziała, że po prostu musimy to mieć. 

14.09.2017
12:40
rutkowski ucho prezesa
REKLAMA
REKLAMA

Ja politykiem nie jestem, ja słowa dotrzymuję, choć prawdę powiedziawszy wolę wykorzystywać Spider's Web Rozrywka do tego, żeby chwalić, a nie ganić z prostej przyczyny - tego, co dobre, jest mało. A słabych rzeczy jest dużo i do tej grupy pasuje niestety drugi odcinek drugiego sezonu serialu.

Detektyw Rutkowski w Uchu Prezesa

Detektyw Krzysztof Rutkowski niestety nie wniósł oczekiwanego powiewu świeżości, a scena z jego udziałem nie była nawet zabawna. Trochę mnie to nie dziwi, ponieważ polski James Bond ma charakterystyczną fis comicę, fryzurę, ale sam w sobie jest już skrojony na miarę formatu Ucha Prezesa i trudno było tutaj coś więcej wyeksponować.

Powrócili nasi ukochani ministrowie, czyli dyplomelepeta Witold Waszczykowski oraz Antoni Macierewicz. Jednakże oba żarty zostały już dość mocno wyeksploatowane w poprzednim sezonie serialu i dzisiejszy odcinek - pomimo pojawienia się nowych wątków - jakoś specjalnie w tym kontekście nie zachwycał. Ta sama uwaga tyczy się Ojca Rydzyka czy Bartłomieja Misiewicza.

2 sezon ucha prezesa class="wp-image-94500"

Ucho Prezesa sezon 2 - nowy odcinek jest dużym rozczarowaniem

REKLAMA

Odcinek "ratowały" drobne smaczki w postaci kąśliwych spojrzeń Jarosława Kaczyńskiego czy na przykład tego, jak czytał wydrukowany internet. Nie będę jednak ukrywał, że odcinek, do którego oglądania tak bardzo zmobilizowała mnie w tym tygodniu Joanna, był chyba najgorszym jak dotąd w całym serialu. A ponieważ to dopiero drugi epizod całego wielkiego sezonu, mam bardzo dużą nadzieję, że ta tendencja się nie utrzyma i mogliśmy oglądać raczej wypadek przy pracy, niż festiwal zgranych żartów z umiarkowanym sukcesem wplecionych w obecną sytuację polityczną w kraju.

Gdzie oglądać Ucho Prezesa? Przypominam, że na YouTubie pojawił się dziś dopiero pierwszy odcinek, o którym pisałem przed tygodniem. Drugi odcinek przez najbliższych 7 dni będzie ekskluzywnie dostępny w Showmax, przy czym lojalnie uprzedzam, że to nie jest jeden z tych odcinków, za które warto wykupować abonament do czegokolwiek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA