REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Lin-Manuel Miranda daje głos tytułowemu „Vivo” w zapowiedzi animacji, która trafi na Netfliksa

W nocy dowiedzieliśmy się, że dystrybucją nowej animacji Sony Pictures zajmie się Netflix. Tyle co platforma wykupiła do niej prawa, a już dostaliśmy pierwszy teaser.

27.04.2021
17:43
vivo trailer teaser zwiastun netflix
REKLAMA

Jakiś czas temu informowaliśmy o kontrakcie, jaki Netflix zawarł z Sony Pictures. Według niej wszystkie filmy wytwórni od 2022 roku po dystrybucji kinowej trafią na platformę. Wśród nich jest mnóstwo potencjalnych hitów z „Spider-Man Uniwersum 2”, „Uncharted” czy „Morbius” na czele. Umowa dotyczy Stanów Zjednoczonych i, jak pisaliśmy, nie ma zbytniego przełożenia na sytuację w naszym kraju. Jak się jednak okazuje oba podmioty, które ją zawarły przypadły sobie do gustu.

REKLAMA

Netflix będzie bowiem dystrybuował nowości Sony Pictures. Już w ten piątek na platformie, po krótkim obiegu kinowym, ma pojawić się (również u nas) „Mitchellowie kontra maszyny”. Jak dowiedzieliśmy się w nocy, podobny los spotka „Vivo”.

„Vivo” - zapowiedź animacji

Sony planowało wcześniej, że kinowy debiut „Vivo” będzie miał miejsce 4 czerwca 2021 roku. Tak się jednak nie stanie, bo Netflix wykupił wyłączne prawa do globalnej (z pominięciem Chin) dystrybucji nowej animacji. A produkcja wzbudza wielkie emocje wśród publiczności, bo w „Vivo” usłyszymy piosenki Lina-Manuela Mirandy, którego Amerykanie mogli jakiś czas temu oglądać i słuchać w hitowym musicalu na Disney Plus, czyli „Hamiltonie”. W sieci właśnie pojawił się teaser nadchodzącego tytułu:

Miranda nie tylko napisał piosenki, ale również podkłada głos głównemu bohaterowi. Fabuła przedstawia losy kinkażu żółtego, który musi dostać się z Hawany do Miami, aby dostarczyć tam utwór swojego pana i mentora. Szykujcie się więc na rozśpiewaną przygodę, która porwie do tańca nie tylko najmłodszych widzów. Nie wiadomo tylko, kiedy będziemy mogli ją przeżyć. Netflix nie ujawnił bowiem jeszcze daty premiery.

REKLAMA

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA