REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Najdroższy serial wszech czasów powraca. Mamy widowiskowy zwiastun 2. sezonu "Władcy Pierścieni"

Na 2. sezon "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" użytkownicy Amazon Prime Video czekają już ponad półtora roku. Do nowych odcinków już jednak bliżej niż dalej. Świadczy o tym udostępniony właśnie w sieci zwiastun nadchodzącej odsłony najdroższego serialu wszech czasów.

14.05.2024
15:33
władca pierścieni 2 sezon amazon prime video
REKLAMA

Amazon faktycznie pieniędzy na "Władcę Pierścieni: Pierścienie Władzy" nie żałował. Wraz z prawami do dzieł J.R.R. Tolkiena budżet serialu wynosił ponad 700 mln dolarów. Oczekiwania więc były ogromne, ale im bardziej zbliżaliśmy się do premiery 1. sezonu tym bardziej entuzjazm fanów (szczególnie tych o konserwatywnych poglądach) wygasał. Nie przeszkodziło to jednak produkcji stać się najpopularniejszym serialem w historii Prime Video - (według nieujawnionej metryki platformy) na całym świecie obejrzało go ponad 100 mln użytkowników.

Akcja "Pierścieni Władzy" rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami przedstawionymi w "Hobbicie" trylogii "Władcy Pierścieni". Przenosimy się do czasów Drugiej Ery, kiedy to w Śródziemiu panuje względny pokój. W serialu śledzimy losy bohaterów, którym przyszło się zmierzyć z powracającym złem. I oczywiście 1. sezon kończy się nieznośnym cliffhangerem. Finał produkcji trafił na Amazon Prime Video w październiku 2022 r. Od tamtej pory widzowie czekają na rozwój wydarzeń.

REKLAMA

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - zwiastun 2. sezonu serialu Amazona

Zdjęcia do 2. sezonu "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" zakończyły się w lipcu 2023 r., dosłownie na chwilę przed rozpoczęciem strajku aktorów. Do tej pory o produkcji niewiele się jednak mówiło. Teraz Amazon Prime Video rusza jednak z promocyjną ofensywą. Właśnie wypuścił pierwszy zwiastun nadchodzących odcinków:

Władca Pieścieni: Pierścienie Władzy: 2. sezon - Amazon Prime Video

Wraz ze zwiastunem poznaliśmy datę premiery nadchodzących 2. sezonu "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy". Do tej pory potwierdzono jedynie okienko dystrybucyjne i wiadomo było, że nowe odcinki pojawią się jeszcze w tym roku. Jak już wiemy, zadebiutują na Amazon Prime Video 29 sierpnia.

Pierwotnie plan na "Władcę Pierścieni: Pierścienie Władzy" obejmował pięć sezonów. Oficjalnie Amazon jeszcze trzeciego nie zamówił. Jednakże zaraz po skończeniu prac nad 2. odsłoną serialu, showrunnerzy Patrick McKay i J.D. Payne rozpoczęli pracę nad kolejnymi odcinkami.

Więcej o "Władcy Pierścieni: Pierścieniach Władzy" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Dotychczasowe odcinki "Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy" obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA