REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Zapowiada się świetny serial animowany. "Rotary Park" jest ko(s)miczny!

Vimeo to wylęgarnia świetnych produkcji. Ostatnio trafiłam na świetną animację, która - co jeszcze lepsze - ma być początkiem serii. "Rotary Park" to opowieść o tajemniczym i niezwykłym miejscu, które może być lekiem na szarą codzienność.

29.04.2015
20:12
Zapowiada się świetny serial animowany. "Rotary Park" jest ko(s)miczny!
REKLAMA
REKLAMA

Głównego bohatera "Rotary Park" poznajemy w chwili największego załamania. Mężczyzna nie mogąc poradzić sobie z odrzuceniem przez ukochaną osobę, postanawia... popełnić samobójstwo. Przed śmiercią ratuje go własna niezdarność i... dzwonek do drzwi. Listonosz przynosi paczkę, w której znajduje się tajemnicza wiadomość, adres oraz duży klucz. Postać udaje się we wskazane miejsce, które - jak wynika z dziwnej przesyłki - ma pomóc mu rozpocząć życie na nowo. Trafia do Rotary Park, w którym wszystko jest możliwe.

W niezwykłym parku nasz bohater spotyka stworzenia, o których nigdy mu się nie śniło. Jest wstrząśnięty, ale na razie ciekawość zwycięża. Co dalej czeka go w tym szalonym miejscu, gdzie pies może mieć pióra, a miś podobny jest do tego znanego am z filmu Ted? "Rotary Park" to taki zaczarowany ogród, w którym możemy poczuć ten sam klimat co przy okazji serii filmów animowanych "Shrek".

Zapowiada się naprawdę świetny cykl animowany, który pod względem zarówno wykonania jak i prezentowanego dowcipu jest po prostu majstersztykiem. Niestety nie wiadomo, kiedy twórcy udostępnią kolejny odcinek. Liczę, że już niedługo, bo jestem ciekawa, co dalej czeka naszego bohatera. Rotaryyy Paaaaark!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA