REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Nagrody nagrodami, ale to Agnieszka Chylińska jest gwiazdą 2. dnia festiwalu Top of the Top w Sopocie

Agnieszka Chylińska pojawiła się na drugim dniu festiwalu Top of the Top w Sopocie, gdzie zaśpiewała swoje hity w nowych aranżacjach. Chylińska nie byłaby sobą, gdyby nie zaprezentowała nowego elementu w swoim wizerunku. Tym razem był to tatuaż na twarzy. Największą uwagę przykuła jednak krótka rozmowa gwiazdy z dziennikarzami. Chylińska nie gryzła się w język.

23.08.2023
11:03
Agnieszka Chylińska, Top of The Top festival Sopot
REKLAMA

Trwa festiwal w Sopocie, Top of the Top 2023. Jedną z zaproszonych na to wydarzenie gwiazd, była Agnieszka Chylińska. Gwiazda wykonała na scenie w Operze Leśnej swoje największe hity, m.in. "Kiedy powiem sobie dość" w nowych aranżacjach.

REKLAMA

Chylińska w centrum uwagi. Pokazała nowy tatuaż i nie gryzła się w język w rozmowie z dziennikarzami.

Chylińska, która uwielbia zmieniać swój wizerunek, pokazała też nowy tatuaż. Tym razem malunek znalazł się na jej twarzy. Piosenkarka udzielała również wywiadów, gdzie udało się jej porozmawiać m.in. Mateuszem Hładkim z TVN i Mateuszem Opyrchałem z radia RMF FM. Choć rozmowa była krótka, to jednak nie do końca komfortowa. Gdy padły pytania o najnowszą trasę koncertową, zrobiło się niezręcznie.

Wracasz na scenę, a uwielbiasz na nią wracać.. - podsumował dziennikarz RMF FM. Ja wracam? Ja cały czas na niej jestem, od 30 lat - poprawiła szybko Chylińska. Później Mateusz Hładki zareagował na kończący się czas antenowy i postanowił zakończyć wywiad. Wiesz co, umówimy się i pogadamy jeszcze o tym, bo wiesz, jak to jest w telewizji — czasu zawsze jest za mało - zdradził. No to po co mnie zaprosiłeś?! - zapytała pół żartem, pół serio gwiazda. Musimy kończyć, (...) ale wszystko, czego nie powiedziałaś nam, to opowiesz tutaj w trakcie festiwalu, ok? - ciągnął Hładki. W pewnym momencie Chylińska wyparowała: Nie mów, co ja mam mówić! Ja wiem, co chciałam powiedzieć... Serdecznie pozdrawiam i pamiętajcie: trasa 30 lat! - podsumowała.

REKLAMA

Agnieszka Chylińska ogłosiła nową trasę koncertową

Agnieszka Chylińska obecna jest na polskiej scenie przez 30 lat. Z okazji 30-lecia charyzmatyczna artystka postanowiła ogłosić ogólnopolską trasę koncertową "Kiedyś do ciebie wrócę". Występy Chylińskiej mają być niezwykle nowoczesne i multimedialne. Jak zapowiadała gwiazda swoją trasę koncertową, nadchodzące koncerty będą dla niej świętem, ale też jej osobistą nagrodą za upór, czasem wbrew wszystkim i wszystkiemu, aby Chylińska mogła po prostu śpiewać dla ludzi, jak najlepiej potrafi. W ramach trasy odbędzie się osiem koncertów. Pierwszy z nich będzie miał miejsce w Atlas Arenie w Łodzi 25 lutego, 2024 roku. Sprzedaż biletów na poszczególne koncerty Agnieszki Chylińskiej ruszyła we wtorek, 22 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA